Bermuda op de Olympische Zomerspelen 1952
Bermuda nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1952 in Helsinki, Finland. Ook de derde olympische deelname bleef zonder medailles. Het zou tot 1976 duren voordat de eerste medaille werd behaald.
Bermuda op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Bermuda | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | BER | |||||||||||||||||||||
NOC | Bermuda Olympic Association externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 1952 in Helsinki | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Bermuda op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Bermuda op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
Resultaten per onderdeel
Atletiek
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Phyllis Lightbourn-Jones | 100m (v) | serie 10: 5e in 13,3 | |
Thelma Jones | serie 8: 4e in 12,5 | ||
Phyllis Lightbourn-Jones | verspringen (v) | kwalificatie groep A: 17e met 4,92m | |
Thelma Jones | kwalificatie groep A: 4e met 5,55m finale: 22e met 5,33m |
Schoonspringen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Francis Gosling | 3m plank (m) | voorronde: 25e met 59,57 punten |
Zwemmen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Walter Bardgett | 100m vrije slag (m) | serie 3: 7e in 1.04,4 | |
Robert Cook | serie 2: 6e met 1.04,1 | ||
Walter Bardgett | 400m vrije slag (m) | serie 2: 5e in 5.18,0 | |
Robert Cook | serie 5: 7e met 5.15,4 | ||
Walter Bardgett | 1500m vrije slag (m) | serie 3: 5e in 21.42,4 | |
Robert Cook | serie 6: 6e met 20.59,6 |
🔥 Top keywords: HoofdpaginaSpeciaal:ZoekenRonald PlasterkRichard van ZwolLoiza LamersChatGPTJoost KleinExtreemrechtsPinksterenRode dieselGeert WildersNieuw-Caledonië (gebiedsdeel)Dilan YeşilgözSpecial:MyPage/zeusmodepreferences.jsLelylijnHenk VermeerRobert FicoElbert DijkgraafBaby ReindeerSpreidingswetBram van PolenCaroline van der PlasEuropese Parlementsverkiezingen 2024 in NederlandVinexKesbekeConstitutioneel hofBen van der BurgN-termEurovisiesongfestival 2024NederlandSpeciaal:RecenteWijzigingenLouisa JanssenIetsismeLangstudeerboeteMáxima ZorreguietaSlowakijeCleopatra VIIPatrick MoenaertBridgerton