Europese kampioenschappen mountainbike 2018
De Europese kampioenschappen mountainbike 2018 werden op op verschillende data gehouden voor verschillende onderdelen in verschillende landen.
Europese kampioenschappen mountainbike 2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gehouden in | Lousã (Downhill) Spilimbergo (Marathon) Vielha (Ultra marathon) Moudon (Trials) Graz (Eliminator) Stattegg (Cross-country U19 & U23) Glasgow (Cross-country) Scheveningen (Strandrace) | ||||||
Jaar | 2018 | ||||||
Data | 6-8 april (Downhill) 22 april (Marathon) 30 juni (Ultra marathon) 20-21 juli (Trials) 27 juli (Eliminator) 29 juli (Cross-country U19 & U23) 7 augustus (Cross-country) 9 december (Strandrace) | ||||||
Sport | Mountainbike | ||||||
Organisator | UEC | ||||||
Evenementen | 19 | ||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
Gastplaatsen
Onderstaande tabel geeft de gastplaatsen weer gerangschikt op datum.
Datum | Plaats | Onderdeel |
---|---|---|
6-8 april | Lousã | Downhill |
22 april | Spilimbergo | Marathon |
30 juni | Vielha | Ultra marathon |
20-21 juli | Moudon | Trials |
27 juli | Graz | Eliminator |
29 juli | Stattegg | Cross-country junioren & beloften |
7 augustus | Glasgow | Cross-country elite |
9 december | Scheveningen | Strandrace |
Cross-country
Mannen
Elite[1]
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Lars Forster | Zwitserland | 01:33:01 | |
Luca Braidot | Italië | 01:33:25 | |
David Valero | Spanje | 01:33:36 | |
4 | Lukas Flückiger | Zwitserland | 01:33:40 |
5 | Reto Indergand | Zwitserland | 01:33:51 |
6 | Stephane Tempier | Frankrijk | 01:33:56 |
7 | Anton Sintsov | Rusland | 01:34:09 |
8 | Marco Fontana | Italië | 01:34:24 |
9 | Georg Egger | Duitsland | 01:34:26 |
10 | Ondřej Cink | Tsjechië | 01:34:33 |
11 | Florian Vogel | Zwitserland | 01:34:40 |
12 | Nicola Rohrbach | Zwitserland | 01:34:45 |
13 | Jens Schuermans | België | 01:34:51 |
14 | Andri Frischknecht | Zwitserland | 01:34:58 |
15 | Ben Zwiehoff | Duitsland | 01:35:11 |
16 | Martins Blums | Letland | 01:35:18 |
17 | Daniele Braidot | Italië | 01:35:29 |
18 | Mirko Tabacchi | Italië | 01:35:54 |
19 | Kevin Panhuyzen | België | 01:36:09 |
20 | Grant Ferguson | Verenigd Koninkrijk | 01:36:17 |
21 | Marek Konwa | Polen | 01:36:24 |
22 | Timofei Ivanov | Rusland | 01:36:27 |
23 | Bartlomiej Wawak | Polen | 01:36:30 |
24 | Carlos Coloma | Spanje | 01:36:37 |
25 | Michiel van der Heijden | Nederland | 01:36:43 |
26 | Nicholas Pettina | Italië | 01:36:57 |
27 | Jan Skarnitzl | Tsjechië | 01:37:00 |
28 | Jan Vastl | Tsjechië | 01:37:04 |
29 | Sergio Manteco Gutierrez | Spanje | 01:37:21 |
30 | Martin Gluth | Duitsland | 01:37:36 |
31 | Martin Loo | Estland | 01:37:56 |
32 | Martin Haring | Slowakije | 01:38:32 |
33 | Nadir Colledani | Italië | 01:38:42 |
34 | Gioele Bertolini | Italië | 01:38:42 |
35 | Sebastian Fini Carstensen | Denemarken | 01:38:44 |
36 | Thomas Litscher | Zwitserland | 01:39:17 |
37 | Matthias Wengelin | Zweden | 01:39:23 |
38 | Christian Pfäffle | Duitsland | 01:39:50 |
39 | Michael Olsson | Zweden | 01:40:07 |
40 | András Parti | Hongarije | 01:40:53 |
41 | Arnis Petersons | Letland | 01:41:32 |
42 | Jaroslav Kulhavý | Tsjechië | 01:42:09 |
43 | Mário Costa | Portugal | 01:42:38 |
44 | Guy Sessler | Israël | 01:44:31 |
45 | Sakari Lehtinen | Finland | 01:45:19 |
46 | Ingvar Omarsson | IJsland | 01:45:58 |
47 | Ondrej Glajza | Slowakije | 01:46:17 |
48 | Gareth McKee | Ierland | 01:47:12 |
49 | Ricardo Marinheiro | Portugal | -1LAP |
- | Pablo Rodriguez | Spanje | DNF |
Mathieu van der Poel | Nederland | DNF | |
Manuel Fumic | Duitsland | DNF | |
Sergey Nikolaev | Rusland | DNF |
Beloften[2]
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Joshua Dubau | Frankrijk | 1:25:23 | |
Filippo Colombo | Zwitserland | 1:25:42 | |
Milan Vader | Nederland | 1:26:06 |
Junioren[3]
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Alexander Balmer | Zwitserland | 1:11:48 | |
Simone Avondetto | Italië | 1:12:03 | |
Leon Kaiser | Duitsland | 1:12:10 |
Vrouwen
Elite[4]
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Jolanda Neff | Zwitserland | 01u31:29 | |
Pauline Ferrand-Prévot | Frankrijk | 01u33:33 | |
Githa Michiels | België | 01u34:56 | |
4 | Maja Włoszczowska | Polen | 01u35:04 |
5 | Elisabeth Brandau | Duitsland | 01u35:37 |
6 | Anne Tauber | Nederland | 01u35:46 |
7 | Kathrin Stirnemann | Zwitserland | 01u36:51 |
8 | Eva Lechner | Italië | 01u37:37 |
9 | Ramona Forchini | Zwitserland | 01u37:47 |
10 | Linda Indergand | Zwitserland | 01u38:11 |
11 | Julie Bresset | Frankrijk | 01u38:27 |
12 | Tanja Žakelj | Slovenië | 01u38:49 |
13 | Gunn-Rita Dahle Flesjå | Noorwegen | 01u38:57 |
14 | Sabrina Enaux | Frankrijk | 01u39:00 |
15 | Olga Terentyeva | Rusland | 01u39:33 |
16 | Adelheid Morath | Duitsland | 01u40:15 |
17 | Jitka Škarnitzlová | Tsjechië | 01u40:27 |
18 | Barbara Benkó | Hongarije | 01u40:29 |
19 | Karla Štěpánová | Tsjechië | 01u41:28 |
20 | Serena Calvetti | Italië | 01u41:43 |
21 | Paula Gorycka | Polen | 01u41:52 |
22 | Fabienne Schaus | Luxemburg | 01u41:59 |
23 | Janika Loiv | Estland | 01u42:11 |
24 | Hana Ježková | Tsjechië | 01u42:39 |
25 | Katarzyna Solus-Miśkowicz | Polen | 01u43:06 |
26 | Linn Gustafzzon | Zweden | 01u44:11 |
27 | Claudia Galica Cotrina | Spanje | 01u44:55 |
28 | Guzel Akhmadullina | Rusland | 01u45:30 |
29 | Aleksandra Podgorska | Polen | 01u46:27 |
30 | Joana Monteiro | Portugal | -1 lap |
- | Annie Last | Verenigd Koninkrijk | DNF |
Anne Terpstra | Nederland | DNS |
Beloften[5]
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Sina Frei | Zwitserland | 1:23:31 | |
Marika Tovo | Italië | 1:24:37 | |
Rocio del Alba Garcia | Spanje | 1:25:39 |
Junioren[6]
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Laura Stigger | Oostenrijk | 1:05:07 | |
Harriet Hamden | Verenigd Koninkrijk | 1:07:09 | |
Tereza Šašková | Tsjechië | 1:07:53 |
Eliminator
Mannen
№ | Naam | Land |
---|---|---|
Titouan Perrin-Ganier | Frankrijk | |
Lorenzo Serres | Frankrijk | |
Simon Rogier | Frankrijk | |
4 | Hugo Briatta | Frankrijk |
5 | Jay Bytebier | België |
Vrouwen
№ | Naam | Land |
---|---|---|
Iryna Popova | Oekraïne | |
Coline Clauzure | Frankrijk | |
Barbora Průdková | Tsjechië | |
4 | Anne Terpstra | NED |
5 | Ingrid Sofie Bøe Jacobsen | NOR |
Marathon
Mannen[7]
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Aleksey Medvedev | Rusland | 04:19:59 | |
Samuele Porro | Italië | 04:21:33 | |
Fabian Rabensteiner | Italië | 04:23:09 |
Vrouwen[8]
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Gunn-Rita Dahle Flesjå | Noorwegen | 05:06:16 | |
Maja Włoszczowska | Polen | 05:06:39 | |
Ariane Lüthi | Zwitserland | 05:16:46 |
Ultra marathon
Mannen
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Joseba Albizu | Spanje | ||
Alberto Fernández Sainz | Spanje | ||
Guillem Cassu Cantin | Spanje |
Vrouwen
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Clara Fernández Chafer | Spanje | ||
Ramona Gabriel Batalla | Spanje | ||
Sandra Jordà Pascó | Spanje |
Downhill[9]
Mannen[10]
Elite
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Francisco Pardal | Portugal | 4:11.306 | |
Benoît Coulanges | Frankrijk | 4:11.416 | |
Johannes Von Klebelsberg | Italië | 4:13.015 |
Junioren
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Tiago Ladeira | Portugal | 4:19.009 | |
Mika Hopp | Duitsland | 4:20.247 | |
Stefano Introzzi | Italië | 4:20.837 |
Vrouwen[10]
Elite
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Monika Hrastnik | Slovenië | 4:46.855 | |
Morgane Charre | Frankrijk | 4:49.847 | |
Camille Balanche | Zwitserland | 5:05.514 |
Junioren
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Nastasia Gimenez | Frankrijk | 4:57.256 | |
Valentina Höll | Oostenrijk | 4:59.978 | |
Lelia Tasso | Italië | 5:45.547 |
Trialbike
Mannen
Elite 20"[11]
№ | Naam | Land |
---|---|---|
Ion Areitio | Spanje | |
Thomas Pechhacker | Oostenrijk | |
Dominik Oswald | Duitsland |
Elite 26"[12]
№ | Naam | Land |
---|---|---|
Jack Carthy | Verenigd Koninkrijk | |
Nicolas Vallée | Frankrijk | |
Pol Tarrés | Spanje |
Junioren 20"[13]
№ | Naam | Land |
---|---|---|
Alejandro Montalvo | Spanje | |
Noah Sandritter | Duitsland | |
Martí Arán | Spanje |
Junioren 26"[14]
№ | Naam | Land |
---|---|---|
Oliver Widmann | Duitsland | |
Nathan Charra | Frankrijk | |
Romain Lassance | België |
Vrouwen[15]
№ | Naam | Land |
---|---|---|
Nina Reichenbach | Duitsland | |
Manon Basseville | Frankrijk | |
Alba Hidalgo | Spanje |
Strandrace
Mannen
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Lars Boom | Nederland | ||
Mike Teunissen | Nederland | ||
Bram Imming | Nederland |
Vrouwen
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
Pauliena Rooijakkers | Nederland | ||
Riejanne Markus | Nederland | ||
Rozanne Slik | Nederland |
🔥 Top keywords: HoofdpaginaSpeciaal:ZoekenRonald PlasterkRichard van ZwolLoiza LamersChatGPTJoost KleinExtreemrechtsPinksterenRode dieselGeert WildersNieuw-Caledonië (gebiedsdeel)Dilan YeşilgözSpecial:MyPage/zeusmodepreferences.jsLelylijnHenk VermeerRobert FicoElbert DijkgraafBaby ReindeerSpreidingswetBram van PolenCaroline van der PlasEuropese Parlementsverkiezingen 2024 in NederlandVinexKesbekeConstitutioneel hofBen van der BurgN-termEurovisiesongfestival 2024NederlandSpeciaal:RecenteWijzigingenLouisa JanssenIetsismeLangstudeerboeteMáxima ZorreguietaSlowakijeCleopatra VIIPatrick MoenaertBridgerton