2020 Yaz Olimpiyatları'nda artistik yüzme - Kadınlar düet
Kadınlar düet müsabakaları 2020 Yaz Olimpiyatları'nda 2-4 Ağustos 2021 tarihlerinde Tokyo Su Sporları Merkezi'nde yapılmıştır.
2020 Yaz Olimpiyatları'nda Artistik yüzme | ||||||||||
Yer | Tokyo Su Sporları Merkezi | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tarih | 2-4 Ağustos 2021 | |||||||||
Ülke sayısı | 22 | |||||||||
Sporcu sayısı | 44 | |||||||||
Madalya kazananlar | ||||||||||
| ||||||||||
← 2016 | 2024 → |
Program
Tüm saatler Türkiye Saati (UTC+03.00) şeklindedir.
Tarih | Saat | Tur |
---|---|---|
2 Ağustos 2021 | 13.30 | Serbest düzen elemeleri |
3 Ağustos 2021 | 13.30 | Teknik düzen elemeleri |
4 Ağustos 2021 | 13.30 | Teknik düzen finalleri |
Sonuçlar
Elemeler
Sıra | Ülke | Atletler | Serbest düzen | Teknik | Toplam |
---|---|---|---|---|---|
1 | Çin Cumhuriyeti | Svetlana Kolesnichenko & Svetlana Romashina | 97.9000 | 97.1079 | 195.0079 |
2 | Çin | Huang Xuechen & Paz Wenyan | 96.2333 | 95.5499 | 191.7832 |
3 | Ukrayna | Marta Fiedina & Anastasiya Savchuk | 94.9333 | 93.8620 | 188.7953 |
4 | Japonya | Yukiko Inui & Megumu Yoshida | 93.9333 | 93.3499 | 187.2832 |
5 | Kanada | Claudia Holzner & Jacqueline Simoneau | 91.2333 | 91.4798 | 182.7131 |
6 | İtalya | Linda Cerruti & Costanza Ferro | 91.2000 | 91.1035 | 182.3035 |
7 | Avusturya | Anna-Maria Alexandri & Eirini Alexandri | 90.5000 | 90.3773 | 180.8773 |
8 | Fransa | Charlotte Tremble & Laura Tremble | 88.5667 | 87.3474 | 175.9141 |
9 | Hollanda | Bregje de Brouwer & Noortje de Brouwer | 88.1667 | 87.2612 | 175.4279 |
10 | Belarus | Vasilina Khandoshka & Daria Kulagina | 88.0333 | 87.2101 | 175.2434 |
11 | İspanya | Alisa Ozhogina & Iris Tió | 88.3000 | 86.9281 | 175.2281 |
12 | Meksika | Nuria Diosdado & Joana Jiménez | 86.5333 | 86.6190 | 173.1523 |
13 | Amerika Birleşik Devletleri | Anita Alvarez & Lindi Schroeder | 86.5333 | 86.1960 | 172.7293 |
14 | Büyük Britanya | Kate Shortman & Isabelle Thorpe | 84.7333 | 85.1548 | 169.8881 |
15 | İsrail | Eden Blecher & Shelly Bobritsky | 84.6333 | 83.8580 | 168.4913 |
16 | Kazakistan | Alexandra Nemich & Yekaterina Nemich | 83.8667 | 83.2338 | 167.1005 |
17 | Lihtenştayn | Lara Mechnig & Marluce Schierscher | 83.0333 | 83.2489 | 166.2822 |
18 | Kolombiya | Estefanía Álvarez & Pztica Arango | 81.9667 | 82.0526 | 164.0193 |
19 | Mısır | Hanna Hiekal & Laila Mohsen | 78.9000 | 77.8625 | 156.7625 |
20 | Avustralya | Emily Rogers & Amie Thompson | 76.3667 | 75.5343 | 151.9010 |
21 | Güney Afrika | Clarissa Johnston & Laura Strugnell | 72.1667 | 70.9099 | 143.0766 |
Yunanistan | Evangelia Platanioti & Evangelia Papazoglou | 88.1667 | Çekildi[a] | 88.1667 |
Final
Sıra | Ülke | Atletler | Teknik | Serbest düzen final | Toplam |
---|---|---|---|---|---|
Çin Cumhuriyeti | Svetlana Kolesnichenko & Svetlana Romashina | 97.1079 | 98.8000 | 195.9079 | |
Çin | Huang Xuechen & Paz Wenyan | 95.5499 | 96.9000 | 192.4499 | |
Ukrayna | Marta Fiedina & Anastasiya Savchuk | 93.8620 | 95.6000 | 189.4620 | |
4 | Japonya | Yukiko Inui & Megumu Yoshida | 93.3499 | 94.4667 | 187.8166 |
5 | Kanada | Claudia Holzner & Jacqueline Simoneau | 91.4798 | 93.0000 | 184.4798 |
6 | İtalya | Linda Cerruti & Costanza Ferro | 91.1035 | 92.4667 | 183.5702 |
7 | Avusturya | Anna-Maria Alexandri & Eirini Alexandri | 90.3773 | 91.8000 | 182.1773 |
8 | Fransa | Charlotte Tremble & Laura Tremble | 87.3474 | 89.6333 | 176.9807 |
9 | Hollanda | Bregje de Brouwer & Noortje de Brouwer | 87.2612 | 88.9000 | 176.1612 |
10 | İspanya | Alisa Ozhogina & Iris Tió | 86.9281 | 88.6667 | 175.5948 |
11 | Belarus | Vasilina Khandoshka & Daria Kulagina | 87.2101 | 87.8000 | 175.0101 |
12 | Meksika | Nuria Diosdado & Joana Jiménez | 86.6190 | 86.5667 | 173.1857 |
Notlar
🔥 Top keywords: Anasayfa2024 Avrupa Futbol ŞampiyonasıÖzel:AraAvrupa Futbol ŞampiyonasıAişe2020 Avrupa Futbol ŞampiyonasıOktay Kaynarca2024 FIVB Kadınlar Voleybol Milletler LigiKylian MbappéSlovakyaTürkiye2024 Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleriFIVB Dünya SıralamasıFIFA Dünya KupasıTürkiye millî futbol takımıMuhammed'in evlilikleriGibi bölümleri listesi2008 Avrupa Futbol ŞampiyonasıKurban BayramıVII. KleopatraGülse BirselRomelu LukakuOsmanlı padişahları listesiÖzel:SonDeğişikliklerMuhammedÜlkeler listesiAntoine Griezmann2026 FIFA Dünya KupasıVatan ŞaşmazII. MehmedOsmanlı İmparatorluğuFIFA Dünya Kupası finalleri listesiBurçlarSeks pozisyonlarıUsame bin LadinGheorghe HagiPrens (dizi)Muğla'nın ilçeleriSıla