Swedish Open 2017, жінки, одиночний розряд
одиночний тенісний турнір серед жінок
Лаура Зігемунд була чинною чемпіонкою, але не змогла захистити свій титул через травму правого коліна.
Swedish Open 2017, жінки, одиночний розряд | |
---|---|
Swedish Open 2017 | |
Переможець | Катержина Сінякова |
Фіналіст | Каролін Возняцкі |
Рахунок фіналу | 6–3, 6–4 |
Дисципліни |
Катержина Сінякова виграла титул, у фіналі перемігши Каролін Возняцкі з рахунком 6–3, 6–4.
Сіяні гравчині
- Каролін Возняцкі (фінал)
- Анастасія Севастова (чвертьфінал)
- Каролін Гарсія (півфінал)
- Анетт Контавейт (знялася)
- Карла Суарес Наварро (2 коло)
- Кікі Бертенс (2-ге коло, знялась)
- Катержина Сінякова (переможниця)
- Юлія Гергес (1 коло, знялася)
- Юганна Ларссон (1 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
1 | Каролін Возняцкі | 7 | 4 | 6 | ||||||||
Елізе Мартенс | 5 | 6 | 2 | |||||||||
1 | Каролін Возняцкі | 3 | 4 | |||||||||
7 | Катержина Сінякова | 6 | 6 | |||||||||
3 | Каролін Гарсія | 2 | 5 | |||||||||
7 | Катержина Сінякова | 6 | 7 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | К Возняцкі | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||
П Пармантьє | 3 | 6 | 2 | 1 | К Возняцкі | 6 | 2 | 6 | |||||||||||||||||
Q | М Тревізан | 4 | 3 | В Голубич | 2 | 6 | 4 | ||||||||||||||||||
В Голубич | 6 | 6 | 1 | К Возняцкі | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | К Козлова | 3 | 6 | 77 | Q | К Козлова | 3 | 1 | |||||||||||||||||
WC | М Б'єрклунд | 6 | 2 | 64 | Q | К Козлова | 6 | 6 | |||||||||||||||||
М Бартель | 63 | 7 | 77 | М Бартель | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
9 | Ю Ларссон | 77 | 5 | 64 | 1 | К Возняцкі | 7 | 4 | 6 | ||||||||||||||||
5 | К Суарес Наварро | 6 | 6 | Е Мертенс | 5 | 6 | 2 | ||||||||||||||||||
Дж Паоліні | 1 | 0 | 5 | К Суарес Наварро | 3 | 77 | 5 | ||||||||||||||||||
Q | І Бара | 2 | 6 | 2 | Е Мертенс | 6 | 62 | 7 | |||||||||||||||||
Е Мертенс | 6 | 4 | 6 | Е Мертенс | 6 | 2 | 6 | ||||||||||||||||||
А Крунич | 6 | 6 | А Крунич | 4 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||
Q | К Лістер | 1 | 2 | А Крунич | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
LL | В Томова | 6 | 2 | LL | В Томова | 5 | 4 | ||||||||||||||||||
8 | Ю Гергес | 4 | 2r |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | К Бертенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
К Віттгефт | 1 | 4 | 6 | К Бертенс | |||||||||||||||||||||
Q | Б Крейчикова | 6 | 6 | Q | Б Крейчикова | w/o | |||||||||||||||||||
А Бек | 0 | 0 | Q | Б Крейчикова | 2 | 6 | 5 | ||||||||||||||||||
Т Корпач | 611 | 2 | 3 | К Гарсія | 6 | 4 | 7 | ||||||||||||||||||
С Еррані | 713 | 6 | С Еррані | 1 | 0 | ||||||||||||||||||||
І-К Бегу | 7 | 3 | 4 | 3 | К Гарсія | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
3 | К Гарсія | 5 | 6 | 6 | 3 | К Гарсія | 2 | 5 | |||||||||||||||||
7 | К Сінякова | 6 | 3 | 6 | 7 | К Сінякова | 6 | 7 | |||||||||||||||||
WC | Р Петерсон | 3 | 6 | 1 | 7 | К Сінякова | 77 | 6 | |||||||||||||||||
ПМ Тіг | 2 | 3 | Q | А Рус | 63 | 4 | |||||||||||||||||||
Q | А Рус | 6 | 6 | 7 | К Сінякова | 6 | 5 | 7 | |||||||||||||||||
К Александрова | 4 | 6 | 65 | 2 | А Севастова | 3 | 7 | 5 | |||||||||||||||||
WC | Є Кулічкова | 6 | 4 | 77 | WC | Є Кулічкова | 2 | 3 | |||||||||||||||||
А Блінкова | 3 | 1 | 2 | А Севастова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | А Севастова | 6 | 6 |
Кваліфікація
Сіяні гравчині
- Катерина Козлова (кваліфікувалася)
- Данка Ковінич (1 коло, знялася)
- Барбора Крейчикова (кваліфікувалася)
- Аранча Рус (кваліфікувалася)
- Квірін Лемуан (кваліфікаційний матч)
- Мартіна Тревізан (кваліфікувалася)
- Вікторія Томова (кваліфікаційний матч, щасливий лузер)
- Луїза Чиріко (кваліфікаційний матч)
- Поліна Монова (1 коло)
- Александра Каданцу (1 коло, знялася)
- Башак Ерайдин (кваліфікаційний матч)
- Сільвія Солер Еспіноза (кваліфікаційний матч)
Кваліфікувалися
Щасливий лузер
Сітка
Перший кваліфаєр
Перше коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||
1 | Катерина Козлова | 6 | 6 | |||||||||
Карен Барріца | 1 | 2 | ||||||||||
1 | Катерина Козлова | 6 | 6 | |||||||||
11 | Башак Ерайдин | 3 | 1 | |||||||||
Алізе Лім | 6 | 2 | 2 | |||||||||
11 | Башак Ерайдин | 0 | 6 | 6 |
Другий кваліфаєр
Перше коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||
2 | Данка Ковінич | 6 | 3 | 2r | ||||||||
WC | Корнелія Лістер | 3 | 6 | 4 | ||||||||
WC | Корнелія Лістер | 6 | 2 | 6 | ||||||||
8 | Луїза Чиріко | 4 | 6 | 4 | ||||||||
Деяна Раданович | 5 | 4 | ||||||||||
8 | Луїза Чиріко | 7 | 6 |
Третій кваліфаєр
Перше коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||
3 | Барбора Крейчикова | 6 | 3 | 6 | ||||||||
Анна Цая | 0 | 6 | 4 | |||||||||
3 | Барбора Крейчикова | 6 | 6 | |||||||||
12 | Сільвія Солер Еспіноза | 0 | 2 | |||||||||
WC | Іда Ярлског | 2 | 1 | |||||||||
12 | Сільвія Солер Еспіноза | 6 | 6 |
Четвертий кваліфаєр
Перше коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||
4 | Аранча Рус | 6 | 6 | |||||||||
Александріна Найденова | 4 | 2 | ||||||||||
4 | Аранча Рус | 6 | 6 | |||||||||
WC | Еллен Аллгурін | 2 | 0 | |||||||||
WC | Еллен Аллгурін | 6 | 6 | |||||||||
9 | Поліна Монова | 1 | 2 |
П'ятий кваліфаєр
Перше коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||
5 | Квірін Лемуан | 6 | 6 | |||||||||
Варатчая Вонгтінчай | 3 | 1 | ||||||||||
5 | Квірін Лемуан | 4 | 63 | |||||||||
Ірина Бара | 6 | 77 | ||||||||||
Ірина Бара | 6 | 3 | ||||||||||
10 | Александра Каданцу | 2 | 0r |
Шостий кваліфаєр
Перше коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||
6 | Мартіна Тревізан | 6 | 6 | |||||||||
WC | Кайса Рінальдо Перссон | 4 | 1 | |||||||||
6 | Мартіна Тревізан | 6 | 77 | |||||||||
7 | Вікторія Томова | 3 | 65 | |||||||||
Джессіка Мур | 7 | 4 | 1 | |||||||||
7 | Вікторія Томова | 5 | 6 | 6 |
Посилання
- Main draw [Архівовано 30 липня 2017 у Wayback Machine.]
- Qualifying draw [Архівовано 9 серпня 2017 у Wayback Machine.]
🔥 Top keywords: Головна сторінкаФайл:XHamster logo.svgДень вишиванкиPorno for PyrosСпеціальна:ПошукВишиванкаЮрай ЦинтулаНова КаледоніяВовчанськУсик Олександр ОлександровичТайсон Ф'юріУкраїнаТериторіальний центр комплектування та соціальної підтримкиФайл:XVideos logo.svgРоберт ФіцоYouTubeБудинок «Слово»Nemo (співак)МіГ-31БріджертониВійськово-облікова спеціальністьПісенний конкурс Євробачення 2024Всесвітній день вишиванкиТайсон Ф'юрі — Олександр УсикНебінарний гендерБудинок «Слово» (фільм, 2021)Микола ХвильовийFacebook125-та окрема бригада територіальної оборони (Україна)Шевченко Тарас ГригоровичПриродні заповідники УкраїниТварини Червоної книги УкраїниРосійське вторгнення в Україну (з 2022)Марко ВовчокСкуфЛеся УкраїнкаРослини Червоної книги УкраїниРозстріляне відродженняВійськові звання України