Interlands Moldavisch voetbalelftal 2010-2019
Wikimedia-lijst
Deze pagina toont een gedetailleerd overzicht van de interlands die het Moldavisch voetbalelftal speelde in de periode 2010 – 2019.[1]
Interlands
2010
3 maart Vriendschappelijk № 141 «onderlinge duels» 18:30 uur | Moldavië [2] | 1 – 0[3] | Kazachstan[4] | Antalya Atatürkstadion, Antalya Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Vladislav Bezborodov (RUS) |
Alexandru Epureanu 65' |
26 mei Vriendschappelijk № 142 «onderlinge duels» 18:30 uur | Moldavië | 1 – 1 | Azerbeidzjan | Sportzentrum Aug, Seekirchen Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Harald Lechner (AUT) |
Andrei Cojocari 81' | 21' Elvin Mammadov |
29 mei Vriendschappelijk № 143 «onderlinge duels» 17:00 uur | Moldavië | 2 – 3 | V.A.E. | Sportzentrum Anif, Anif Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Robert Schörgenhofer (AUT) |
Igor Tigirlas 14' Simeon Bulgaru 80' | 26' Fares Juma 31' Mohamed Al Shehhi 89' Ahmed Khalil |
11 augustus Vriendschappelijk № 144 «onderlinge duels» 18:00 uur | Moldavië | 0 – 0 | Georgië | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Viktor Sjvetsov (UKR) |
3 september EK-kwalificatie groep E № 145 «onderlinge duels» 18:30 uur | Moldavië | 2 – 0 | Finland | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 10.300 Scheidsrechter: Robert Małek (POL) |
Alexandr Suvorov 69' Anatolie Doroș 74' |
7 september EK-kwalificatie groep E № 146 «onderlinge duels» 20:30 uur | Hongarije | 2 – 1 | Moldavië | Szusza Ferencstadion, Boedapest Toeschouwers: 9.209 Scheidsrechter: Libor Kovařik (CZE) |
Gergely Rudolf 50' Vladimir Koman 66' | 79' Alexandr Suvorov |
8 oktober EK-kwalificatie groep E № 147 «onderlinge duels» 20:30 uur | Moldavië | 0 – 1 | Nederland | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 10.500 Scheidsrechter: Florian Meyer (GER) |
37' Klaas-Jan Huntelaar |
12 oktober EK-kwalificatie groep E № 148 «onderlinge duels» 20:30 uur | San Marino | 0 – 2 | Moldavië | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: 600 Scheidsrechter: Mark Courtney (NIR) |
Verslag | 20' Nicolae Josan 86' (pen.) Anatolie Doroș |
2011
6 februari Vriendschappelijk № 149 «onderlinge duels» 20:30 uur | Polen | 1 – 0 | Moldavië | Estádio Vila Real de Santo António, Vila Real Toeschouwers: 250 Scheidsrechter: Ivo Santos (POR) |
David Plizga 15' |
9 februari Vriendschappelijk № 150 «onderlinge duels» 16:00 uur | Andorra | 1 – 2 | Moldavië | Estádio Municipal Fernando Cabrita, Lagos Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Sérgio Lopes (POR) |
Josep Ayala 52' | 66' Igor Picușceac 90+4' (pen.) Igor Bugaiov |
29 maart EK-kwalificatie groep E № 151 «onderlinge duels» 19:00 uur | Zweden | 2 – 1 | Moldavië | Råsundastadion, Stockholm Toeschouwers: 25.544 Scheidsrechter: Knut Kircher (GER) |
Mikael Lustig 30' Sebastian Larsson 82' | 90' Alexandru Suvorov |
3 juni EK-kwalificatie groep E № 152 «onderlinge duels» 20:30 uur | Moldavië | 1 – 4 | Zweden | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Andre Marriner (ENG) |
Igor Bugaiov 61' | 11' Ola Toivonen 30' Johan Elmander 58' Johan Elmander 88' Alexander Gerndt |
10 augustus Vriendschappelijk № 153 «onderlinge duels» 18:00 uur | Cyprus | 3 – 2 | Moldavië | GSP-stadion, Nicosia Toeschouwers: 250 Scheidsrechter: Milorad Mažić (SRB) |
Andreas Avraam 13' Andreas Avraam 51' Siniša Dobrasinovic 89' | 23' Igor Armas 45' Georgi Ovsyannikov |
2 september EK-kwalificatie groep E № 154 «onderlinge duels» 17:30 uur | Finland | 4 – 1 | Moldavië | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 9.056 Scheidsrechter: Anastasios Kakos (GRE) |
Kasper Hämäläinen 11' Kasper Hämäläinen 43' Mikael Forssell 52' Igor Armas 70' (e.d.) | 85' Serghei Alexeev |
6 september EK-kwalificatie groep E № 155 «onderlinge duels» 18:45 uur | Moldavië | 0 – 2 | Hongarije | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 10.500 Scheidsrechter: Ivan Bebek (CRO) |
7' Vilmos Vanczák 83' Gergely Rudolf |
7 oktober EK-kwalificatie groep E № 156 «onderlinge duels» 20:30 uur | Nederland | 1 – 0 | Moldavië | De Kuip, Rotterdam Toeschouwers: 49.000 Scheidsrechter: Matej Jug (SLO) |
Klaas-Jan Huntelaar 40' |
11 oktober EK-kwalificatie groep E № 157 «onderlinge duels» 19:00 uur | Moldavië | 4 – 0 | San Marino | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 6.534 Scheidsrechter: Petur Reinert (FAR) |
Denis Zmeu 30' Simone Bacciocchi 62' (e.d.) Alexandru Suvorov 66' Valeriu Andronic 87' |
11 november Vriendschappelijk № 158 «onderlinge duels» 14:00 uur | Georgië | 2 – 0[5] | Moldavië[6] | Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Vusal Aliyev (AZE) |
Aleksandr Kobakhidze 36' Jano Ananidze 39' (pen.) |
2012
28 februari Vriendschappelijk № 159 «onderlinge duels» 16:00 uur | Moldavië [7] | 0 – 0 | Wit-Rusland | Mardan Spor Kompleksi, Aksu Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Gediminas Mažeika (LTU) |
23 mei Vriendschappelijk № 160 «onderlinge duels» 20:00 uur | Venezuela | 4 – 0[8] | Moldavië | Polideportivo Cachamay, Ciudad Guayana Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Henry Gambetta (PER) |
Luis Seijas 45' José Rondón 51' Oswaldo Vizcarrondo 55' José Rondón 73' |
26 mei Vriendschappelijk № 161 «onderlinge duels» 20:45 uur | El Salvador | 2 – 0 | Moldavië[9] | Cotton Bowl, Dallas Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Paul Ward (CAN) |
Nelson Bonilla 16' Jaime Enrique Alas 24' |
15 augustus Vriendschappelijk № 162 «onderlinge duels» 19:30 uur | Albanië | 0 – 0 | Moldavië | Qemal Stafastadion, Tirana Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Yunus Yildirim (TUR) |
7 september WK-kwalificatie Groep H № 163 «onderlinge duels» 19:45 uur | Moldavië | 0 – 5 | Engeland | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 10.250 Scheidsrechter: Pol van Boekel (NED) |
4' (pen.) Frank Lampard 29' Frank Lampard 32' Jermain Defoe 74' James Milner 83' Leighton Baines |
11 september WK-kwalificatie Groep H № 164 «onderlinge duels» 20:45 uur | Polen | 2 – 0 | Moldavië | Stadion Miejski, Wrocław Toeschouwers: 28.000 Scheidsrechter: Ilias Spathas (GRE) |
Jakub Błaszczykowski 33' (pen.) Jakub Wawrzyniak 81' |
12 oktober WK-kwalificatie Groep H № 165 «onderlinge duels» 20:00 uur | Moldavië | 0 – 0 | Oekraïne | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 10.050 Scheidsrechter: Clément Turpin (FRA) |
16 oktober WK-kwalificatie Groep H № 166 «onderlinge duels» 20:30 uur | San Marino | 0 – 2 | Moldavië | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: 736 Scheidsrechter: Marios Panayi (CYP) |
72' (pen.) Serghei Dadu 78' Alexandru Epureanu |
2013
6 februari Vriendschappelijk № 167 «onderlinge duels» 16:00 uur | Kazachstan [7] | 3 – 1 | Moldavië | Mardan Spor Kompleksi, Aksu Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Hüseyin Göçek (TUR) |
Viktor Dmitrenko 33' Baurzhan Dzholchiev 59' Baurzhan Dzholchiev 90' | 86' Anatolie Doroş |
22 maart WK-kwalificatie Groep H № 168 «onderlinge duels» 19:30 uur | Moldavië | 0 – 1 | Montenegro | Stadionul Zimbru, Chișinău Toeschouwers: 5.400 Scheidsrechter: Daniele Orsato (ITA) |
78' Mirko Vučinić |
26 maart WK-kwalificatie Groep H № 169 onderlinge duels» 20:30 uur | Oekraïne | 2 – 1[10] | Moldavië | Tsjornomoretsstadion, Odessa Toeschouwers: 31.948 Scheidsrechter: Kenn Hansen (DEN) |
Andriy Yarmolenko 61' Jevhen Chatsjeridi 70' | 81' Alexandru Suvorov |
7 juni WK-kwalificatie Groep H № 170 onderlinge duels» 20:15 uur | Moldavië | 1 – 1 | Polen | Stadionul Zimbru, Chișinău Toeschouwers: 31.948 Scheidsrechter: Fernando Teixeira (ESP) |
Eugen Sidorenco 37' | 7' Jakub Błaszczykowski |
14 juni Vriendschappelijk № 171 «onderlinge duels» 18:00 uur | Moldavië [11] | 2 – 1 | Kirgizië | Sheriffstadion, Tiraspol Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Oleksandr Derdo (UKR) |
Eugen Sidorenco 29' Eugen Sidorenco 79' | 57' Vadim Kharchenko |
14 augustus Vriendschappelijk № 172 «onderlinge duels» 18:00 uur | Moldavië [12] | 1 – 1 | Andorra | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 4.724 Scheidsrechter: Jaroslav Kozik (UKR) |
Alexandru Dedov 42' | 16' Óscar Sonejee |
6 september WK-kwalificatie Groep H № 173 «onderlinge duels» 20:00 uur | Engeland [13] | 4 – 0 | Moldavië | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 61.607 Scheidsrechter: Ivan Kružliak (SVK) |
Steven Gerrard 12' Rickie Lambert 27' Danny Welbeck 45+1' Danny Welbeck 51' |
11 oktober WK-kwalificatie Groep H № 174 «onderlinge duels» 18:00 uur | Moldavië [14] | 3 – 0 | San Marino[15] | Stadionul Zimbru, Chișinău Toeschouwers: 7.348 Scheidsrechter: Ignasi Villamayor (AND) |
Viorel Frunză 55' Eugen Sidorenco 59' Eugen Sidorenco 89' |
15 oktober WK-kwalificatie Groep H № 175 «onderlinge duels» 20:00 uur | Montenegro [16] | 2 – 5 | Moldavië | Pod Goricomstadion, Podgorica Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Robert Schörgenhofer (AUT) |
Stevan Jovetić 55' (pen.) Stevan Jovetić 90+1' | 28' Alexandru Antoniuc 62' Igor Armaş 64' Eugen Sidorenco 73' Artur Ioniţă 89' Alexandru Antoniuc |
18 november Vriendschappelijk № 176 «onderlinge duels» 18:00 uur | Moldavië [17] | 1 – 1 | Litouwen[18] | Stadionul Zimbru, Chișinău Toeschouwers: 4.794 Scheidsrechter: Alexandru Tudor (ROM) |
Artur Ioniţă 72' | 39' Mindaugas Kalonas |
2014
15 januari Vriendschappelijk № 177 «onderlinge duels» 17:00 uur | Moldavië [19] | 1 – 2 | Noorwegen[20] | Mohammed Bin Zayidstadion, Abu Dhabi Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Fahad Al Kassar (UAE) |
Veaceslav Posmac 29' | 45+2' Ola Kamara 67' Yann-Erik De Lanlay |
17 januari Vriendschappelijk № 178 «onderlinge duels» 17:00 uur | Moldavië [21] | 1 – 2 | Zweden[22] | Mohammed Bin Zayidstadion, Abu Dhabi Toeschouwers: 150 Scheidsrechter: Jameel Juma (BHR) |
Henrique Luvannor 45+1' | 77' Erton Fejzullahu 86' Erton Fejzullahu |
20 januari Vriendschappelijk № 179 «onderlinge duels» 18:15 uur | Moldavië | 0 – 1 | Polen[23] | Mohammed Bin Zayidstadion, Abu Dhabi Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Saleh Al Hethol (KSA) |
10' Paweł Brożek |
5 maart Vriendschappelijk № 180 «onderlinge duels» 18:00 uur | Andorra | 0 – 3[24] | Moldavië | Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Sant Alan (MLT) |
13' Alexandru Epureanu 22' Henrique Luvannor 52' Alexandru Epureanu |
24 mei Vriendschappelijk № 181 «onderlinge duels» 18:00 uur | Saoedi-Arabië | 0 – 4[25] | Moldavië | Estadio Municipal de Chapín, Jerez de la Frontera Toeschouwers: 400 Scheidsrechter: Alejandro Hernández (ESP) |
8' Igor Armaş 32' (pen.) Alexandru Epureanu 34' Serghei Alexeev 54' Alexandru Gaţcan |
27 mei Vriendschappelijk № 182 «onderlinge duels» 17:30 uur | Moldavië | 1 – 1 | Canada | Sportplatz SV Union, Amstetten Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Oliver Drachta (AUT) |
Eugen Sidorenco 7' | 8' Tosaint Ricketts |
7 juni Vriendschappelijk № 183 «onderlinge duels» 15:00 uur | Kameroen | 1 – 0 | Moldavië[26] | Stade Ahmadou Ahidjo, Yaoundé Toeschouwers: 45.000 Scheidsrechter: Lazard Tsiba Kamba (DRC) |
Edgar Salli 30' |
3 september Vriendschappelijk № 184 «onderlinge duels» 18:00 uur | Oekraïne [27] | 1 – 0 | Moldavië | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 8.500 Scheidsrechter: István Kovács (ROM) |
Roman Bezoes 63' |
8 september EK-kwalificatie Groep G № 185 «onderlinge duels» 20:45 uur | Montenegro | 2 – 0 | Moldavië | Pod Goricomstadion, Podgorica Toeschouwers: 8.759 Scheidsrechter: Aleksej Koelbakov (BLR) |
Mirko Vučinić 45+3' Žarko Tomašević 70' |
9 oktober EK-kwalificatie Groep G № 186 «onderlinge duels» 20:45 uur | Moldavië | 1 – 2[28] | Oostenrijk | Stadionul Zimbru, Chișinău Toeschouwers: 9.381 Scheidsrechter: Jorge Sousa (POR) |
Alexandru Dedov 27' (pen.) | 11' (pen.) David Alaba 51' Marc Janko |
12 oktober EK-kwalificatie Groep G № 187 «onderlinge duels» 18:00 uur | Rusland | 1 – 1 | Moldavië | Otkrytieje Arena, Moskou Toeschouwers: 30.017 Scheidsrechter: Kristinn Jakobsson (ISL) |
Artjom Dzjoeba 73' (pen.) | 74' Alexandru Epureanu |
15 november EK-kwalificatie Groep G № 188 «onderlinge duels» 18:00 uur | Moldavië | 0 – 1 | Liechtenstein | Stadionul Zimbru, Chișinău Toeschouwers: 6.843 Scheidsrechter: Mattias Gestranius (FIN) |
74' Franz Burgmeier |
2015
14 februari Vriendschappelijk № 189 «onderlinge duels» 17:00 uur | Roemenië [29] | 2 – 1 | Moldavië[30] | Mardan Spor Kompleksi, Aksu Toeschouwers: 150 Scheidsrechter: Michail Vilkov (RUS) |
Adrian Popa 21' Valentin Lazăr 86' | 9' Cătălin Carp |
18 februari Vriendschappelijk № 190 «onderlinge duels» 18:00 uur | Kazachstan [31] | 1 – 1 | Moldavië | Mardan Spor Kompleksi, Aksu Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Aleksej Nikolajev (RUS) |
Aleksey Shchetkin 48' | 54' Alexandru Gaţcan |
27 maart EK-kwalificatie Groep G № 191 «onderlinge duels» 20:45 uur | Moldavië | 0 – 2[32] | Zweden | Stadionul Zimbru, Chișinău Toeschouwers: 10.375 Scheidsrechter: Ivan Bebek (CRO) |
46' Zlatan Ibrahimović 84' (pen.) Zlatan Ibrahimović |
9 juni Vriendschappelijk № 192 «onderlinge duels» 18:00 uur | Luxemburg [33] | 0 – 0[34] | Moldavië[35] | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.122 Scheidsrechter: Daniel Siebert (GER) |
14 juni EK-kwalificatie Groep G № 193 «onderlinge duels» 18:00 uur | Liechtenstein | 1 – 1 | Moldavië | Rheinparkstadion, Vaduz Toeschouwers: 2.080 Scheidsrechter: Libor Kovařik (CZE) |
Sandro Wieser 21' | 44' Gheorghe Boghiu |
5 september EK-kwalificatie Groep G № 194 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oostenrijk | 1 – 0 | Moldavië | Ernst Happelstadion, Wenen Toeschouwers: 48.500 Scheidsrechter: Aleksandar Stavrev (MKD) |
Zlatko Junuzović 52' |
8 september EK-kwalificatie Groep G № 195 «onderlinge duels» 20:45 uur | Moldavië | 0 – 2 | Montenegro[36] | Stadionul Zimbru, Chișinău Toeschouwers: 6.243 Scheidsrechter: Sébastien Delferière (BEL) |
9' Stefan Savić 65' (e.d.) Petru Racu |
9 oktober EK-kwalificatie Groep G № 196 «onderlinge duels» 20:45 uur | Moldavië [37] | 1 – 2 | Rusland[38] | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 10.244 Scheidsrechter: Mihalis Koukoulakis (GRE) |
Eugeniu Cebotaru 85' | 58' Sergej Ignasjevitsj 78' Artjom Dzjoeba |
12 oktober EK-kwalificatie Groep G № 197 «onderlinge duels» 18:00 uur | Zweden | 2 – 0 | Moldavië | Friends Arena, Solna Toeschouwers: 25.351 Scheidsrechter: Luca Banti (ITA) |
Zlatan Ibrahimović 24' Erkan Zengin 47' |
17 november Vriendschappelijk № 198 «onderlinge duels» 18:00 uur | Azerbeidzjan [39] | 2 – 1 | Moldavië[40] | Olympisch Stadion, Bakoe Scheidsrechter: Lasha Silagava (GEO) |
Cătălin Carp 32' (e.d.) Ağabala Ramazanov 50' | 44' Alexandru Antoniuc |
2016
24 maart Vriendschappelijk № 199 «onderlinge duels» 15:00 uur | Malta | 0 – 0 | Moldavië[41] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Roomer Tarajev (EST) |
28 maart Vriendschappelijk № 200 «onderlinge duels» 17:00 uur | Andorra [42] | 0 – 1 | Moldavië | Hibernians Ground, Paola Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Johnny Casanova (SMR) |
45+2' Igor Armaş |
27 mei Vriendschappelijk № 201 «onderlinge duels» 20:30 uur | Kroatië [43] | 1 – 0 | Moldavië | Gradski Stadion, Koprivnica Toeschouwers: 4.500 Scheidsrechter: Ognjen Valjić (BIH) |
Andrej Kramarić 9' |
3 juni Vriendschappelijk № 202 «onderlinge duels» 18:00 uur | Zwitserland | 2 – 1 | Moldavië | Stadio di Cornaredo, Lugano Toeschouwers: 5.700 Scheidsrechter: Alejandro Hernández (ESP) |
Stanislav Namașco 12' (e.d.) Admir Mehmedi 75' | 69' Radu Gînsari |
5 september WK-kwalificatie Groep D № 203 «onderlinge duels» 20:45 uur | Wales | 4 – 0 | Moldavië | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 31.731 Scheidsrechter: Liran Liany (ISR) |
Sam Vokes 38' Joe Allen 44' Gareth Bale 50' Gareth Bale 90+5' |
6 oktober WK-kwalificatie Groep D № 204 «onderlinge duels» 20:45 uur | Moldavië | 0 – 3 | Servië | Stadionul Zimbru, Chișinău Toeschouwers: 6.192 Scheidsrechter: Aleksej Koelbakov (BLR) |
19' Filip Kostić 37' Branislav Ivanović 59' Dušan Tadić |
9 oktober WK-kwalificatie Groep D № 205 «onderlinge duels» 20:45 uur | Moldavië [44] | 1 – 3 | Ierland | Stadionul Zimbru, Chișinău Toeschouwers: 6.089 Scheidsrechter: Jakob Kehlet (DEN) |
Igor Bugaiov 45+1' | 2' Shane Long 69' James McClean 76' James McClean |
12 november WK-kwalificatie Groep D № 206 «onderlinge duels» 20:45 uur | Georgië | 1 – 1 | Moldavië | Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi Toeschouwers: 40.642 Scheidsrechter: Georgi Kabakov (BUL) |
Valeri Kazaisjvili 16' | 78' Alexandru Gaţcan |
2017
17 januari Vriendschappelijk № 207 «onderlinge duels» 20:45 uur | Qatar | 1 – 1 | Moldavië[45] | Jassim Bin Hamadstadion, Doha Toeschouwers: 80 Scheidsrechter: Omar Al-Yaqoubi (VAE) |
Sebastían Soria 3' | 24' Andrei Cojocari |
19 maart Vriendschappelijk № 208 «onderlinge duels» 18:00 uur | San Marino | 0 – 2 | Moldavië | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Paolo Valeri (ITA) |
26' Veaceslav Posmac 72' Alexandru Gaţcan |
24 maart WK-kwalificatie Groep D № 209 «onderlinge duels» 20:45 uur | Oostenrijk | 2 – 0 | Moldavië | Ernst Happelstadion, Wenen Toeschouwers: 21.000 Scheidsrechter: István Vad (HUN) |
Marcel Sabitzer 75' Martin Harnik 90' |
27 maart Vriendschappelijk № 210 «onderlinge duels» 18:15 uur | Turkije [46] | 3 – 1[47] | Moldavië | Yeni Eskişehirstadion, Eskişehir Toeschouwers: 34.930 Scheidsrechter: Genc Nuza (KOS) |
Emre Mor 14' Ahmet Çalık 24' Cengiz Ünder 51' | 90+2' Radu Gînsari |
6 juni Vriendschappelijk № 211 «onderlinge duels» 19:30 uur | Israël [48] | 1 – 1 | Moldavië[49] | Netanjastadion, Netanja Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Bastian Dankert (GER) |
Ben Sahar 90+5' (pen.) | 51' Radu Gînsari |
11 juni WK-kwalificatie Groep D № 212 «onderlinge duels» 20:45 uur | Moldavië | 2 – 2 | Georgië | Stadionul Zimbru, Chișinău Toeschouwers: 4.803 Scheidsrechter: Andreas Ekberg (SWE) |
Radu Gînsari 15' Alexandru Dedov 36' | 65' Giorgi Merebasjvili 70' Valeri Kazaisjvili |
2 september WK-kwalificatie Groep D № 213 «onderlinge duels» 20:45 uur | Servië | 3 – 0 | Moldavië | Partizanstadion, Belgrado Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Tamás Bognár (HUN) |
Mijat Gaćinović 20' Aleksandar Kolarov 30' Aleksandar Mitrović 81' |
5 september WK-kwalificatie Groep D № 214 «onderlinge duels» 20:45 uur | Moldavië [50] | 0 – 2 | Wales | Stadionul Zimbru, Chișinău Toeschouwers: 10.411 Scheidsrechter: Paweł Raczkowski (POL) |
80' Hal Robson-Kanu 90+3' Aaron Ramsey |
6 oktober WK-kwalificatie Groep D № 215 «onderlinge duels» 20:45 uur | Ierland [51] | 2 – 0[52] | Moldavië | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 55.560 Scheidsrechter: Bas Nijhuis (NED) |
Daryl Murphy 2' Daryl Murphy 19' |
9 oktober WK-kwalificatie Groep D № 216 «onderlinge duels» 20:45 uur | Moldavië [53] | 0 – 1 | Oostenrijk[54] | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Bart Vertenten (BEL) |
69' Louis Schaub |
2018
27 januari Vriendschappelijk № 217 «onderlinge duels» 14:00 uur | Zuid-Korea | 1 – 0 | Moldavië[55] | Mardan Spor Kompleksi, Aksu Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Alper Ulusoy (TUR) |
Kim Shin-Wook 67' |
30 januari Vriendschappelijk № 218 «onderlinge duels» 17:00 uur | Azerbeidzjan [56] | 0 – 0 | Moldavië | Mardan Spor Kompleksi, Aksu Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Hüseyin Göçek (TUR) |
26 februari Vriendschappelijk № 219 «onderlinge duels» 18:30 uur | Saoedi-Arabië | 3 – 0 | Moldavië[57] | Koning Abdoellah Sportstad, Jeddah Toeschouwers: 6.914 Scheidsrechter: Paweł Gil (POL) |
Omar Hawsawi 10' Taisir Al Jassim 57' Muhannad Assiri 88' |
27 maart Vriendschappelijk № 220 «onderlinge duels» 20:00 uur | Ivoorkust | 2 – 1 | Moldavië[58] | Stade Pierre Brisson, Beauvais Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Genc Nuza (KOS) |
Roger Assalé 20' Nicolas Pépé 44' | 59' Artur Ioniţă |
4 juni Vriendschappelijk № 221 «onderlinge duels» 17:00 uur | Armenië [59] | 0 – 0 | Moldavië | Sportplatz Kematen, Kematen in Tirol Toeschouwers: 50 Scheidsrechter: Manfred Schüttengruber (AUT) |
8 september UEFA Nations League Groep D2 № 222 «onderlinge duels» 20:45 uur | Luxemburg | 4 – 0 | Moldavië[60] | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.956 Scheidsrechter: Robert Harvey (IRL) |
Kevin Malget 34' Olivier Thill 70' Danel Sinani 75' Christopher Martins 83' |
11 september UEFA Nations League Groep D2 № 223 «onderlinge duels» 20:45 uur | Moldavië | 0 – 0 | Wit-Rusland | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 4.942 Scheidsrechter: Mario Zebec (CRO) |
12 oktober UEFA Nations League Groep D2 № 224 «onderlinge duels» 20:45 uur | Moldavië [61] | 2 – 0 | San Marino[62] | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 5.242 Scheidsrechter: Bryn Markham-Jones (WAL) |
Radu Gînsari 31' Radu Gînsari 67' |
15 oktober UEFA Nations League Groep D2 № 225 «onderlinge duels» 20:45 uur | Wit-Rusland | 0 – 0 | Moldavië | Dinamostadion, Minsk Toeschouwers: 10.870 Scheidsrechter: Kevin Clancy (SCO) |
15 november UEFA Nations League Groep D2 № 226 «onderlinge duels» 20:45 uur | San Marino [63][64] | 0 – 1[65] | Moldavië | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: 747 Scheidsrechter: Georgios Kominis (GRE) |
77' Vitalie Damașcan |
18 november UEFA Nations League Groep D2 № 227 «onderlinge duels» 18:00 uur | Moldavië | 1 – 1 | Luxemburg | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 4.642 Scheidsrechter: Adrien Jaccottet (SUI) |
Radu Gînsari 58' (pen.) | 70' Stefano Bensi |
2019
21 februari Vriendschappelijk № 228 «onderlinge duels» 16:00 uur | Kazachstan [66] | 1 – 0 | Moldavië[67] | Belek Futbol Sahası, Kumköy Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Manfredas Lukjančukas (LTU) |
Oralchan Omirtajev 61' |
22 maart EK-kwalificatie Groep H № 229 «onderlinge duels» 20:45 uur | Moldavië | 1 – 4 | Frankrijk | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 10.042 Scheidsrechter: Aleksandar Stavrev (MKD) |
Vladimir Ambros 89' | 24' Antoine Griezmann 27' Raphaël Varane 36' Olivier Giroud 87' Kylian Mbappé |
25 maart EK-kwalificatie Groep H № 230 «onderlinge duels» 18:00 uur | Turkije [68] | 4 – 0 | Moldavië | Yeni Eskişehirstadion, Eskişehir Toeschouwers: 29.456 Scheidsrechter: Sergiej Bojko (UKR) |
Hasan Ali Kaldırım 24' Cenk Tosun 26' Cenk Tosun 54' Kaan Ayhan 70' |
8 juni EK-kwalificatie Groep H № 231 «onderlinge duels» 18:00 uur | Moldavië [69] | 1 – 0[70] | Andorra | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 6.712 Scheidsrechter: Bojan Pandžić (SWE) |
Igor Armaş 8' |
11 juni EK-kwalificatie Groep H № 232 «onderlinge duels» 20:45 uur | Albanië | 2 – 0 | Moldavië | Elbasan Arena, Elbasan Toeschouwers: 5.004 Scheidsrechter: Ville Nevalainen (FIN) |
Sokol Cikalleshi 66' Ylber Ramadani 90+3' |
7 september EK-kwalificatie Groep H № 233 «onderlinge duels» 18:00 uur | IJsland | 3 – 0[71] | Moldavië [72] | Laugardalsvöllur, Reykjavik Toeschouwers: 8.338 Scheidsrechter: João Pinheiro (POR) |
Kolbeinn Sigþórsson 31' Birkir Bjarnason 55' Jón Böðvarsson 77' |
10 september EK-kwalificatie Groep H № 234 «onderlinge duels» 20:45 uur | Moldavië[73] | 0 – 4 | Turkije [74] | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 8.281 Scheidsrechter: Davide Massa (ITA) |
37' Cenk Tosun 57' Deniz Türüç 79' Cenk Tosun 88' Yusuf Yazıcı |
11 oktober EK-kwalificatie Groep H № 235 «onderlinge duels» 20:45 uur | Andorra | 1 – 0[75] | Moldavië[76] | Estadi Nacional, Andorra la Vella Toeschouwers: 947 Scheidsrechter: Jonathan Lardot (BEL) |
Marc Veles 63' |
14 oktober EK-kwalificatie Groep H № 236 «onderlinge duels» 20:45 uur | Moldavië | 0 – 4 | Albanië [77] | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 4.367 Scheidsrechter: Chris Kavanagh (ENG) |
22' Sokol Cikalleshi 34' Keidi Bare 40' Lorenc Trashi 90' Rey Manaj |
14 november EK-kwalificatie Groep H № 237 «onderlinge duels» 20:45 uur | Frankrijk | 2 – 1 | Moldavië[78] | Stade de France, Saint-Denis Toeschouwers: 64.367 Scheidsrechter: Gediminas Mažeika (LTU) |
Raphaël Varane 35' Olivier Giroud 79' | 9' Vadim Rață |
17 november EK-kwalificatie Groep H № 238 «onderlinge duels» 20:45 uur | Moldavië[79] | 1 – 2 | IJsland | Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 6.742 Scheidsrechter: Pavel Královec (CZE) |
Nicolae Milinceanu 56' | 17' Birkir Bjarnason 65' Gylfi Sigurðsson |
🔥 Top keywords: HoofdpaginaSpeciaal:ZoekenWout WeghorstEuropees kampioenschap voetbal mannenMaximilian WöberEuropees kampioenschap voetbal 2024Kylian MbappéAntoine GriezmannMarko ArnautovićRomelu LukakuFleur AgemaChatGPTEuropees kampioenschap voetbal 2020Domenico TedescoChristoph BaumgartnerReuben De BoelJodie DevosWout FaesBart Verbruggen (voetballer)Belgisch voetbalelftal (mannen)Jérémy DokuN'Golo KantéSlowakijeCyriel DessersOmvolkingKevin De BruyneNederlands voetbalelftal (mannen)Léon de JongWereldkampioenschap voetbal 2022OfferfeestAmadou OnanaPhillipp MweneMarjolein Faber-van de KlashorstKoen CasteelsFlorian GrillitschMemphis DepayJeroen StekelenburgWereldkampioenschap voetbalFIFA-wereldranglijst mannen