Кубок Англії з футболу 1950—1951
сезон футбольного турніру
Кубок Англії з футболу 1950—1951 — 70-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Вчетверте титул здобув Ньюкасл Юнайтед.
Кубок Англії 1950—1951 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 2 вересня 1950 — 28 квітня 1951 |
Призові місця | |
Чемпіон | Ньюкасл Юнайтед (4-й раз) |
Віцечемпіон | Блекпул |
Статистика | |
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
25 листопада | Честер | 1:2 | Бредфорд Парк-Авеню |
25 листопада | Дарлінгтон | 2:7 | Ротергем Юнайтед |
25 листопада | Борнмут енд Боском Атлетік | 1:0 | Колчестер Юнайтед |
25 листопада | Бристоль Сіті | 4:0 | Глостер Сіті |
25 листопада | Рочдейл | 3:1 | Віллінгтон |
25 листопада | Редінг | 3:1 | Челтнем Таун |
25 листопада | Ноттінгем Форест | 6:1 | Торкі Юнайтед |
25 листопада | Кру Александра | 4:0 | Норт Шилдс |
25 листопада | Лінкольн Сіті | 1:1 | Саутпорт |
28 листопада Перегравання | Саутпорт | 3:2 | Лінкольн Сіті |
25 листопада | Гейнсборо Триніті | 0:3 | Плімут Аргайл |
25 листопада | Скарборо | 1:2 | Ріл |
25 листопада | Рексем | 1:0 | Аккрінгтон Стенлі |
25 листопада | Бішоп Окленд | 2:2 | Йорк Сіті |
29 листопада Перегравання | Йорк Сіті | 2:1 | Бішоп Окленд |
25 листопада | Бристоль Роверз | 1:1 | Лланеллі |
28 листопада Перегравання | Лланеллі | 1:1 | Бристоль Роверз |
4 грудня Перегравання | Бристоль Роверз | 3:1 | Лланеллі |
25 листопада | Норвіч Сіті | 2:0 | Вотфорд |
25 листопада | Гластонбері | 1:2 | Ексетер Сіті |
25 листопада | Бредфорд Сіті | 2:2 | Олдем Атлетік |
28 листопада Перегравання | Олдем Атлетік | 2:1 | Бредфорд Сіті |
25 листопада | Карлайл Юнайтед | 2:1 | Барроу |
25 листопада | Крістал Пелес | 1:4 | Міллволл |
25 листопада | Вустер Сіті | 1:4 | Гартлпул Юнайтед |
25 листопада | Віттон Альбіон | 1:2 | Нельсон |
25 листопада | Саутенд Юнайтед | 0:3 | Свіндон Таун |
25 листопада | Менсфілд Таун | 1:0 | Волтемстоу Авеню |
25 листопада | Бромсгроув Роверз | 1:3 | Герефорд Юнайтед |
25 листопада | Порт Вейл | 3:2 | Нью-Брайтон |
25 листопада | Галіфакс Таун | 2:3 | Ашингтон |
25 листопада | Ньюпорт Каунті | 4:2 | Волсолл |
25 листопада | Клітор Мур Селтік | 0:5 | Транмер Роверз |
25 листопада | Олдершот | 2:2 | Бромлі |
29 листопада Перегравання | Бромлі | 0:1 | Олдершот |
25 листопада | Гілфорд Сіті | 1:5 | Дартфорд |
25 листопада | Тутінг-енд-Мітчем Юнайтед | 2:3 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
25 листопада | Челмсфорд Сіті | 2:2 | Тонбрідж |
29 листопада Перегравання | Тонбрідж | 0:1 | Челмсфорд Сіті |
25 листопада | Лейтон Орієнт | 1:2 | Іпсвіч Таун |
25 листопада | Лінбі Кольєрі | 1:4 | Джиллінгем |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
9 грудня | Ашингтон | 1:2 | Рочдейл |
9 грудня | Бристоль Сіті | 2:1 | Рексем |
9 грудня | Редінг | 4:0 | Дартфорд |
9 грудня | Кру Александра | 2:2 | Плімут Аргайл |
13 грудня Перегравання | Плімут Аргайл | 3:0 | Кру Александра |
9 грудня | Бристоль Роверз | 2:2 | Джиллінгем |
13 грудня Перегравання | Джиллінгем | 1:1 | Бристоль Роверз |
18 грудня Перегравання | Бристоль Роверз | 2:1 | Джиллінгем |
9 грудня | Брайтон енд Гоув Альбіон | 2:0 | Іпсвіч Таун |
9 грудня | Ріл | 0:1 | Норвіч Сіті |
9 грудня | Міллволл | 1:1 | Бредфорд Парк-Авеню |
13 грудня Перегравання | Бредфорд Парк-Авеню | 0:1 | Міллволл |
9 грудня | Ексетер Сіті | 3:0 | Свіндон Таун |
9 грудня | Гартлпул Юнайтед | 1:2 | Олдем Атлетік |
9 грудня | Порт Вейл | 3:2 | Нельсон |
9 грудня | Саутпорт | 1:3 | Карлайл Юнайтед |
9 грудня | Йорк Сіті | 2:1 | Транмер Роверз |
9 грудня | Герефорд Юнайтед | 0:3 | Ньюпорт Каунті |
9 грудня | Ротергем Юнайтед | 3:1 | Ноттінгем Форест |
9 грудня | Олдершот | 3:0 | Борнмут енд Боском Атлетік |
9 грудня | Челмсфорд Сіті | 1:4 | Менсфілд Таун |
Третій раунд
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
27 січня | Блекпул | 2:1 | Стокпорт Каунті |
27 січня | Бристоль Сіті | 1:0 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
27 січня | Престон Норт-Енд | 0:2 | Гаддерсфілд Таун |
27 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 3:1 | Астон Вілла |
27 січня | Сандерленд | 2:0 | Саутгемптон |
27 січня | Дербі Каунті | 1:3 | Бірмінгем Сіті |
27 січня | Лутон Таун | 1:2 | Бристоль Роверз |
27 січня | Шеффілд Юнайтед | 0:0 | Менсфілд Таун |
31 січня Перегравання | Менсфілд Таун | 4:2 | Шеффілд Юнайтед |
27 січня | Ньюкасл Юнайтед | 3:2 | Болтон Вондерерз |
27 січня | Манчестер Юнайтед | 4:0 | Лідс Юнайтед |
27 січня | Міллволл | 0:1 | Фулгем |
27 січня | Галл Сіті | 2:0 | Ротергем Юнайтед |
27 січня | Ексетер Сіті | 1:1 | Челсі |
31 січня Перегравання | Челсі | 2:0 | Ексетер Сіті |
27 січня | Ньюпорт Каунті | 0:2 | Норвіч Сіті |
27 січня | Арсенал | 3:2 | Нортгемптон Таун |
27 січня | Сток Сіті | 1:0 | Вест Гем Юнайтед |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
10 лютого | Блекпул | 2:0 | Менсфілд Таун |
10 лютого | Челсі | 1:1 | Фулгем |
14 лютого Перегравання | Фулгем | 2:0 | Челсі |
10 лютого | Вулвергемптон Вондерерз | 2:0 | Гаддерсфілд Таун |
10 лютого | Сандерленд | 3:1 | Норвіч Сіті |
10 лютого | Бристоль Роверз | 3:0 | Галл Сіті |
10 лютого | Манчестер Юнайтед | 1:0 | Арсенал |
10 лютого | Сток Сіті | 2:4 | Ньюкасл Юнайтед |
10 лютого | Бірмінгем Сіті | 2:0 | Бристоль Сіті |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
24 лютого | Блекпул | 2:0 | Фулгем |
24 лютого | Сандерленд | 1:1 | Вулвергемптон Вондерерз |
28 лютого Перегравання | Вулвергемптон Вондерерз | 3:1 | Сандерленд |
24 лютого | Ньюкасл Юнайтед | 0:0 | Бристоль Роверз |
28 лютого Перегравання | Бристоль Роверз | 1:3 | Ньюкасл Юнайтед |
24 лютого | Бірмінгем Сіті | 1:0 | Манчестер Юнайтед |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
10 березня | Блекпул | 0:0 | Бірмінгем Сіті |
14 березня Перегравання | Бірмінгем Сіті | 1:2 | Блекпул |
10 березня | Ньюкасл Юнайтед | 0:0 | Вулвергемптон Вондерерз |
14 березня Перегравання | Вулвергемптон Вондерерз | 1:2 | Ньюкасл Юнайтед |
Фінал
Посилання
🔥 Top keywords: Головна сторінкаЧемпіонат Європи з футболу 2024Спеціальна:ПошукВікіпедія:Культурна спадщина та видатні постаті (2024)Збірна України з футболуБріджертониЧемпіонат Європи з футболу 2020YouTubeУкраїнаЧемпіонат Європи з футболуЗбірна Румунії з футболуРебров Сергій СтаніславовичГлобальний саміт мируРадіо «Свобода»ДефолтРумуніяЛунін Андрій ОлексійовичНаціональна суспільна телерадіокомпанія УкраїниДень батькаДовбик Артем ОлександровичШевченко Андрій МиколайовичЯрмоленко Андрій МиколайовичЧемпіонат Європи з футболу 2024 (кваліфікаційний раунд)Мудрик Михайло Петрович138-ма зенітна ракетна бригада (Україна)FacebookЄрмак Андрій БорисовичСексВійськові звання України22-га окрема механізована бригада (Україна)Зінченко Олександр ВолодимировичТериторіальний центр комплектування та соціальної підтримкиДумками навиворіт 2Чемпіонат Європи з футболу 2016Список операторів систем розподілу України2024 у телебаченніMegogoСписок українських жіночих іменКиїв