UEFA Euroopa Liiga 2016/17 (kvalifikatsioonifaas ja väljalangemismängude ring)
UEFA Euroopa Liiga 2016/17 kvalifikatsioonifaas ja väljalangemismängude ring algas 28. juunil ja lõppes 25. augustil 2016.
Kvalifikatsioonifaasis ja väljalangemismängude ringis osales kokku 154 meeskonda, et selgitada need 22, kes pääsevad 48 meeskonna sekka UEFA Euroopa Liiga 2016/17 alagrupiturniirile.[1]
Kõik kellaajad on CEST (UTC+2).
Ringide ja loosimiste kuupäevad
Võistluste ajakava oli järgnev (kõik loosimised toimusid UEFA peakontoris Nyonis Šveitsis, kui ei ole märgitud teisiti).[1][2][3]
Ringid | Loosi kuupäev ja aeg | Esimene mäng | Teine mäng |
---|---|---|---|
Esimene kvalifikatsiooniring | 20. juuni 2016, 13:00[4][5] | 30. juuni 2016 | 7. juuli 2016 |
Teine kvalifikatsiooniring | 20. juuni 2016, 14:30[5][6] | 14. juuli 2016 | 21. juuli 2016 |
Kolmas kvalifikatsiooniring | 15. juuli 2016, 13:00[7][8] | 28. juuli 2016 | 4. august 2016 |
Väljalangemismängude ring | 5. august 2016, 13:00[9][10] | 18. august 2016 | 25. august 2016 |
Ajakava vastuolude korral võivad mängud tavapärase neljapäeva asemel ka teisipäeviti ja kolmapäeviti toimuda.
Formaat
Kvalifikatsioonifaasis ja väljalangemismängude ringis mängisid kõik paarid omavahel kaks mängu, ühe kodus ja ühe võõrsil. Meeskond kes lõi kahe mängu kokkuvõttes rohkem väravaid pääses järgmisse ringi. Kui pärast teist mängu olid löödud väravad viigis, siis tuli kasutusele võõrsil löödud väravate reegel, st., meeskond kes lõi oma võõrsilmängus rohkem väravaid. Kui ka võõrsil löödud väravad on võrdsed, siis mängiti kolmkümment minutit lisaaega, mis jagati kaheks viieteist minutiliseks poolajaks. Võõrsil löödud väravate reegel oli kasutusel ka pärast lisaaega, st., kui lisaajal löödi väravaid ja kahe mängu kokkuvõttes oli tulemus endiselt viigis, siis külalismeeskond pääses edasi tänu enam võõrsil löödud väravatele. Kui lisaajal väravaid ei löödud, siis võeti viigimurdmiseks kasutusele penaltiseeria.[1]
Iga ringi loosimiseks asetati meeskonnad vastavalt nende UEFA klubi koefitsientile hooaja alguses, meeskonnad pandi asetusega ja asetuseta kausidesse. Asetusega meeskonnad loositi asetuseta meeskondade vastu, kus esimesena loositud meeskond mängis esimese mängu kodus. Kuna mängude vahel oli vähe aega, siis teise ja kolmanda kvalifikatsiooniringi loosid toimusid enne kui eelmise ringi tulemused olid teada. Nendes loosides (või ükskõik mil tulemused eelmise ringist polnud loosi ajaks teada) toimus asetamine oletusel, et kõrgema koefitsientiga meeskond pääseb edasi, mis tähendab et kui madalama koefitsientiga meeskond pääses edasi, siis ta võttis lihtsalt oma alistatud meeskonna asetuse. Loosi eel võib UEFA luua "grupid" vastavalt Klubivõistluste komitee (Club Competitions Committee) poolt sätestatud printsiipidele, kuid need on ainult loosi mugavuseks ja tagamaks, et meeskonnad samast riigist ei loositaks üksteise vastu, ning ei sarnane päris võistluste grupeerimine.[1]
Meeskonnad
Kvalifikatsioonifaasis ja väljalangemismängude ringis osales kokku 154 meeskonda (kaasaarvatud 15 kaotajat Meistrite Liiga kolmandast kvalifikatsiooniringist kes liituvad väljalangemismängude ringis). 22 väljalangemismängude ringi võitjat pääsesid alagrupiturniirile liitumaks 16 meeskonnaga, kes pääsesid otse alagrupiturniirile ja 10 kaotajaga Meistrite Liiga väljalangemismängude ringist. [1]
Allpool on osavõtvad meeskonnad (koos nende 2016. aasta UEFA klubi koefitsientidega),[11][12] grupeeritud vastavalt ringile kus nad alustavad.[13][14]
Värvide tähendused |
---|
Väljalangemismängude ringi võitjad edenevad alagrupiturniirile |
|
|
|
|
- Märkused
- MLMeistrite Liiga kolmanda kvalifikatsiooniringi kaotajad.
- *Tirana Partizani toodi UEFA Meistrite Liiga 2016/17 teisest kvalifikatsiooniringist, et asendada Korçë Skënderbeu, kes eemaldati UEFA poolt kokkuleppemängude tõttu.[15]
Esimene kvalifikatsiooniring
Asetused
Esimeses kvalifikatsiooniringis mängis kokku 96 meeskonda. Loosimine toimus 20. juunil 2016.[4][16] (Märkus: igale meeskonnale määrati UEFA poolt eelnevalt numbrid, et kõik kümne meeskonnaga grupi loosid saaks toimuda ühe korraga ja teised kaheksa meeskonnaga grupid teisel korral.)
1. grupp | 2. grupp | 3. grupp | |||
---|---|---|---|---|---|
Asetusega | Asetuseta | Asetusega | Asetuseta | Asetusega | Asetuseta |
Midtjylland (5) | Víkingur Gøta (6) | HJK (2) | HB (7) | Minski Dinamo (3) | Fola Esch (10) |
4. grupp | 5. grupp | 6. grupp | |||
Asetusega | Asetuseta | Asetusega | Asetuseta | Asetusega | Asetuseta |
AIK (1) | Cliftonville (6) | AEK Larnaca (1) | Shirak (6) | Videoton (5) | Ordabasy (6) |
7. grupp | 8. grupp | 9. grupp | |||
Asetusega | Asetuseta | Asetusega | Asetuseta | Asetusega | Asetuseta |
Bakuu Neftši (4) | Pljevlja Rudar (10) | Maccabi Tel Aviv (4) | Gorica (6) | Omonia (4) | Shkëndija (5) |
10. grupp | |||||
Asetusega | Asetuseta | ||||
Bratislava Slovan (4) | Kapaz (5) |
Kokkuvõte
Esimesed mängud mängiti 28. ja 30. juunil, ning teised mängud mängiti 5., 6. ja 7. juulil 2016.
Meeskond 1 | Kokku | Meeskond 2 | 1. mäng | 2. mäng |
---|---|---|---|---|
Midtjylland | 2 : 0 | Marijampolė Sūduva | 1 : 0 | 1 : 0 |
Heart of Midlothian | 6 : 3A | Tallinna FC Infonet | 2 : 1 | 4 : 2 |
Connah's Quay Nomads | 1 : 0A | Stabæk | 0 : 0 | 1 : 0 |
Ventspils | 4 : 0 | Víkingur Gøta | 2 : 0 | 2 : 0 |
Linfield | 1 : 2 | Cork City | 0 : 1 | 1 : 1 |
Tallinna FC Levadia | 3 : 1 | HB | 1 : 1 | 2 : 0 |
Atlantas | 1 : 3 | HJK | 0 : 2 | 1 : 1 |
IFK Göteborg | 7 : 1 | Llandudno | 5 : 0 | 2 : 1 |
St Patrick's Athletic | 2 : 2 (v) | Jeunesse Esch | 1 : 0 | 1 : 2 |
KR | 8 : 1 | Glenavon | 2 : 1 | 6 : 0 |
Shamrock Rovers | 1 : 3 | RoPS | 0 : 2 | 1 : 1 |
Valur | 1 : 10 | Brøndby | 1 : 4 | 0 : 6 |
Aberdeen | 3 : 2 | Fola Esch | 3 : 1 | 0 : 1 |
Trakai | 3 : 5A | Nõmme Kalju FC | 2 : 1 | 1 : 4 |
Minski Dinamo | 4 : 1 | Jūrmala Spartaks | 2 : 1 | 2 : 0 |
Breiðablik | 4 : 5 | Jelgava | 2 : 3 | 2 : 2 |
NSÍ Runavík | 0 : 7 | Salihorski Šahtar | 0 : 2 | 0 : 5 |
AIK | 4 : 0 | Bala Town | 2 : 0 | 2 : 0 |
Differdange 03 | 1 : 3 | Cliftonville | 1 : 1 | 0 : 2 |
Odd | 3 : 1 | IFK Mariehamn | 2 : 0 | 1 : 1 |
Domžale | 5 : 2 | Lusitanos | 3 : 1 | 2 : 1 |
Bokelj | 1 : 6 | Vojvodina | 1 : 1 | 0 : 5 |
AEK Larnaca | 6 : 1 | Folgore | 3 : 0 | 3 : 1 |
Gori Dila | 1 : 1 (1:4 p) | Shirak | 1 : 0 | 0 : 1 (la) |
Široki Brijeg | 1 : 3 | Birkirkara | 1 : 1 | 0 : 2 |
Videoton | 3 : 2 | Bălți Zaria | 3 : 0 | 0 : 2 |
UE Santa Coloma | 2 : 7 | Lokomotiva | 1 : 3 | 1 : 4 |
Europa FC | 3 : 2A | Pyunik | 2 : 0 | 1 : 2 |
Čukarički | 6 : 3 | Ordabasy | 3 : 0 | 3 : 3 |
Rabotnički | 1 : 2 | Podgorica Budućnost | 1 : 1 | 0 : 1 |
Chișinău Zimbru | 3 : 3 (v) | Satšhere Chikhura | 0 : 1 | 3 : 2 |
Tuzla Sloboda | 0 : 1 | Beitar Jerusalem | 0 : 0 | 0 : 1 |
Kukësi | 2 : 1 | Pljevlja Rudar | 1 : 1 | 1 : 0 |
Balzan | 2 : 3A | Bakuu Neftši | 0 : 2 | 2 : 1 |
Mödlingi Wacker | 4 : 3 | Myjava Spartak | 1 : 1 | 3 : 2 |
Stara Zagora Beroe | 2 : 0 | Bijeljina Radnik | 0 : 0 | 2 : 0 |
La Fiorita | 0 : 7 | Debrecen | 0 : 5 | 0 : 2 |
Vaduz | 5 : 2 | Sileks | 3 : 1 | 2 : 1 |
Maccabi Tel Aviv | 4 : 0 | Gorica | 3 : 0 | 1 : 0 |
Gabala | 6 : 3 | Samtredia | 5 : 1 | 1 : 2 |
Durrësi Teuta | 0 : 6 | Kairat | 0 : 1 | 0 : 5 |
Trnava Spartak | 6 : 0 | Hibernians | 3 : 0 | 3 : 0 |
Banants | 1 : 5 | Omonia | 0 : 1 | 1 : 4 (la) |
Shkëndija | 4 : 1 | Cracovia | 2 : 0 | 2 : 1 |
Sofia Slavia | 1 : 3 | Lubini Zagłębie | 1 : 0 | 0 : 3 |
Aktobe | 1 : 3 | MTK Budapest | 1 : 1 | 0 : 2 |
Tirana Partizani | - : +B | Bratislava Slovan | 0 : 0 | Tühistatud |
Kapaz | 1 : 0 | Chișinău Dacia | 0 : 0 | 1 : 0 |
- Märkused
- A Mängude järjestus muutus pärast loosimist.
- B Tirana Partizani asendas Skënderbeud UEFA Meistrite Liiga 2016/17 teises kvalifikatsiooniringis ja Slovan Bratislava pääses otse UEFA Euroopa Liiga teise kvalifikatsiooniringi, pärast Korçë Skënderbeu eemaldamist kokkuleppemängude tõttu UEFA poolt.[17]
Mängud
Midtjylland võitis kokkuvõttes 2:0.
Tallinna FC Infonet | 2 : 4 | Heart of Midlothian |
---|---|---|
Harin 51' Voskoboinikov 63' | Protokoll | Paterson 2' Rossi 9', 52' Öztürk 45+1' |
Heart of Midlothian võitis kokkuvõttes 6:3.
Stabæk | 0 : 1 | Connah's Quay Nomads |
---|---|---|
Protokoll | Morris 15' |
Fredrikstad Stadion, Fredrikstad[märkus 3][21] Pealtvaatajaid: 384[18] Kohtunik: Laurent Kopriwa (Luksemburg) |
Connah's Quay Nomads võitis kokkuvõttes 1:0.
Ventspils võitis kokkuvõttes 4:0.
Cork City võitis kokkuvõttes 2:1.
Tallinna Levadia võitis kokkuvõttes 3:1
HJK võitis kokkuvõttes 3:1.
IFK Göteborg võitis kokkuvõttes 7:1.
Jeunesse Esch | 2 : 1 | St Patrick's Athletic |
---|---|---|
Stumpf 22', 87' | Protokoll | D. Dennehy 73' |
Stade de la Frontière, Esch-sur-Alzette Pealtvaatajaid: 1378[18] Kohtunik: Irfan Peljto (Bosnia ja Hertsegoviina) |
Kokkuvõttes 2:2. St Patrick's Athletic võitis võõrsil löödud väravatega.
KR võitis kokkuvõttes 8:1.
RoPS võitis kokkuvõttes 3:1.
Brøndby võitis kokkuvõttes 10:1.
Aberdeen võitis kokkuvõttes 3:2.
Nõmme Kalju võitis kokkuvõttes 5:3.
Minski Dinamo võitis kokkuvõttes 4:1.
Breiðablik | 2 : 3 | Jelgava |
---|---|---|
Bamberg 13' Sigurjónsson 90+6' | Protokoll | Kļuškins 10' Redjko 33' Grigaravičius 44' |
Jelgava | 2 : 2 | Breiðablik |
---|---|---|
Turkovs 15' Diallo 70' | Protokoll | Hreinsson 31' Bamberg 33' (pen) |
Olympic Sports Center of Zemgale, Jelgava Pealtvaatajaid: 1560[18] Kohtunik: Petur Reinert (Fääri saared) |
Jelgava võitis kokkuvõttes 5:4.
Salihorsk Šahtar võitis kokkuvõttes 7:0.
AIK võitis kokkuvõttes 4:0.
Cliftonville võitis kokkuvõttes 3:1
Odd võitis kokkuvõttes 3:1.
Domžale võitis kokkuvõttes 5:2.
Bokelj | 1 : 1 | Vojvodina |
---|---|---|
Đenić 5' | Protokoll | Meleg 6' |
Stadion pod Malim brdom, Petrovac na Moru[märkus 11] Pealtvaatajaid: 1403[18] Kohtunik: Alejandro Hernández Hernández (Hispaania) |
Vojvodina võitis kokkuvõttes 6:1.
AEK Larnaca | 3 : 0 | Folgore |
---|---|---|
Tričkovski 22', 34' Alves 31' | Protokoll |
Antonis Papadopoulos Stadium, Larnaca[märkus 12] Pealtvaatajaid: 2100[18] Kohtunik: Aleksandrs Golubevs (Läti) |
AEK Larnaca võitis kokkuvõttes 6:1.
Shirak | 1 : 0 (lisaajal) | Gori Dila |
---|---|---|
Bichakhchyan 84' | Protokoll | |
Penaltid | ||
Hovsepyan Darbinyan Ayvazyan Hakobyan | 4 : 1 | Gongadze Kvirkvelia Razmadze |
Kokkuvõttes 1:1. Shirak võitis penaltitega 4:1.
Birkirkara võitis kokkuvõttes 3:1.
Videoton võitis kokkuvõttes 3:2.
Lokomotiva võitis kokkuvõttes 7:2.
Pyunik | 2 : 1 | Europa FC |
---|---|---|
Arakelyan 25' Minasyan 56' | Protokoll | Joselinho 10' |
Vazgen Sargsyan Republican Stadium, Jerevan[märkus 16] Pealtvaatajaid: 2000[18] Kohtunik: Boris Marhefka (Slovakkia) |
Europa FC võitis kokkuvõttes 3:2.
Ordabasy | 3 : 3 | Čukarički |
---|---|---|
Geynrikh 45+2' Tunggyshbayev 67' Yerlanov 90+3' | Protokoll | Mandić 10', 14' Kajević 21' |
Čukarički võitis kokkuvõttes 6:3.
Podgorica Budućnost võitis kokkuvõttes 2:1.
Satšhere Chikhura | 2 : 3 | Chișinău Zimbru |
---|---|---|
Ivanishvili 13' Kakubava 55' | Protokoll | Emerson 45+2', 90+3' Jardan 61' |
David Abashidze Stadium, Zestaponi[märkus 17] Pealtvaatajaid: 1500[18] Kohtunik: Suren Baliyan (Armeenia) |
Kokkuvõttes 3:3. Chișinău Zimbru võitis võõrsil löödud väravatega.
Beitar Jerusalem võitis kokkuvõttes 1:0.
Kukësi võitis kokkuvõttes 2:1.
Bakuu Neftši võitis kokkuvõttes 3:2.
Mödlingi Wacker võitis kokkuvõttes 4:3.
Stara Zagora Beroe võitis kokkuvõttes 2:0.
Debrecen võitis kokkuvõttes 7:0.
Vaduz võitis kokkuvõttes 5:2.
Maccabi Tel Aviv võitis kokkuvõttes 4:0.
Samtredia | 2 : 1 | Gabala |
---|---|---|
Zivzivadze 14' (pen) Shergelashvili 90+2' | Protokoll | Weeks 42' |
David Abashidze Stadium, Zestaponi[märkus 27] Pealtvaatajaid: 847[18] Kohtunik: Georgios Kyzas (Kreeka) |
Gabala võitis kokkuvõttes 6:3.
Kairat võitis kokkuvõttes 6:0.
Trnava Spartak võitis kokkuvõttes 6:0.
Banants | 0 : 1 | Omonia |
---|---|---|
Protokoll | Derbyshire 26' |
Vazgen Sargsyan Republican Stadium, Jerevan[märkus 29] Pealtvaatajaid: 1520[18] Kohtunik: Mario Zebec (Horvaatia) |
Omonia võitis kokkuvõttes 5:1.
Shkëndija võitis kokkuvõttes 4:1.
Sofia Slavia | 1 : 0 | Lubini Zagłębie |
---|---|---|
Serderov 85' | Protokoll |
Vasil Levski National Stadium, Sofia[märkus 31] Pealtvaatajaid: 1160[18] Kohtunik: Aliyar Aghayev (Aserbaidžaan) |
Lubini Zagłębie võitis kokkuvõttes 3:1
MTK Budapest võitis kokkuvõttes 3:1.
Tirana Partizani asendas Skënderbeud UEFA Meistrite Liiga 2016/17 teises kvalifikatsiooniringis ja Slovan Bratislava pääses otse UEFA Euroopa Liiga teise kvalifikatsiooniringi pärast Korçë Skënderbeu eemaldamist kokkuleppemängude tõttu UEFA poolt.[29]
Kapaz võitis kokkuvõttes 1:0.
Teine kvalifikatsiooniring
Asetused
Teises kvalifikatsiooniringis mängis kokku 66 meeskonda: 18 meeskonda kes liitusid selles ringis, ning 48 võitjat esimesest kvalifikatsiooniringist. Loosimine toimus 20. juunil 2016.[4][16](Märkus: igale meeskonnale määrati UEFA poolt eelnevalt numbrid, et kõik kümne meeskonnaga grupi loosid saaks toimuda ühe korraga ja teised kaheteistkümne meeskonnaga grupid teisel korral.)
1. grupp | 2. grupp | 3. grupp | |||
---|---|---|---|---|---|
Asetusega | Asetuseta | Asetusega | Asetuseta | Asetusega | Asetuseta |
Partizan (5) | Shirak† (6) | Viini Austria (5) | Gabala† (8) | Midtjylland† (1) | KR† (7) |
4. grupp | 5. grupp | 6. grupp | |||
Asetusega | Asetuseta | Asetusega | Asetuseta | Asetusega | Asetuseta |
Maribor (6) | Odd† (7) | Maccabi Tel Aviv†(4) | Aberdeen† (12) | Genk (3) | Podgorica Budućnost† (8) |
- Märkused
- †Teise kvalifikatsiooniringi võitjad, kes polnud veel loosi ajaks teada. Meeskonnad kaldkirjas alistasid endast suurema koefitsientiga meeskonna esimeses kvalifikatsiooniringis, ning seega võtsid teise kvalifikatsiooniringi loosimises alistatud vastase koefitsienti.
Kokkuvõte
Esimesed mängud mängiti 14. juulil, ning teised mängud mängiti 20. ja 21. juulil 2016.
Meeskond 1 | Kokku | Meeskond 2 | 1. mäng | 2. mäng |
---|---|---|---|---|
Shirak | 1 : 3 | Trnava Spartak | 1 : 1 | 0 : 2 |
Minski Dinamo | 2 : 1 | St Patrick's Athletic | 1 : 1 | 1 : 0 |
Partizan | 0 : 0 (3:4 p) | Lubini Zagłębie | 0 : 0 | 0 : 0 (la) |
Vojvodina | 3 : 1 | Connah's Quay Nomads | 1 : 0 | 2 : 1 |
Maccabi Haifa | 2 : 2 (3:5 p)C | Nõmme Kalju FC | 1 : 1 | 1 : 1 (la) |
Hibernian | 1 : 1 (3:5 p) | Brøndby | 0 : 1 | 1 : 0 (la) |
Salihorski Šahtar | 2 : 3 | Domžale | 1 : 1 | 1 : 2 |
Viini Austria | 5 : 1 | Kukësi | 1 : 0 | 4 : 1 |
MTK Budapest | 1 : 4 | Gabala | 1 : 2 | 0 : 2 |
Stara Zagora Beroe | 1 : 2 | HJK | 1 : 1 | 0 : 1 |
RoPS | 1 : 4 | Lokomotiva | 1 : 1 | 0 : 3 |
Bakuu Neftši | 0 : 1 | Shkëndija | 0 : 0 | 0 : 1 |
KR | 4 : 5C | Grasshopper | 3 : 3 | 1 : 2 |
Midtjylland | 5 : 2 | Vaduz | 3 : 0 | 2 : 2 |
Chișinău Zimbru | 2 : 7 | Osmanlıspor | 2 : 2 | 0 : 5 |
PAS Giannina | 4 : 3 | Odd | 3 : 0 | 1 : 3 (la) |
Birkirkara | 2 : 1 | Heart of Midlothian | 0 : 0 | 2 : 1 |
Maribor | 1 : 1 (v) | Sofia Levski | 0 : 0 | 1 : 1 |
Gliwice Piast | 0 : 3 | IFK Göteborg | 0 : 3 | 0 : 0 |
Bratislava Slovan | 0 : 3 | Jelgava | 0 : 0 | 0 : 3 |
Beitar Jerusalem | 3 : 3 (v) | Omonia | 1 : 0 | 2 : 3 |
Mödlingi Admira Wacker | 3 : 0 | Kapaz | 1 : 0 | 2 : 0 |
Aberdeen | 4 : 0 | Ventspils | 3 : 0 | 1 : 0 |
BK Häcken | 1 : 2 | Cork City | 1 : 1 | 0 : 1 |
Kairat | 2 : 3 | Maccabi Tel Aviv | 1 : 1 | 1 : 2 |
Debrecen | 1 : 3 | Zhodino Torpedo-BelAZ | 1 : 2 | 0 : 1 |
Iași CSMS | 3 : 4 | Spliti Hajduk | 2 : 2 | 1 : 2 |
Videoton | 3 : 1 | Čukarički | 2 : 0 | 1 : 1 |
Cliftonville | 2 : 5 | AEK Larnaca | 2 : 3 | 0 : 2 |
AIK | 2 : 0 | Europa FC | 1 : 0 | 1 : 0 |
Tallinna FC Levadia | 3 : 3 (v) | Praha Slavia | 3 : 1 | 0 : 2 |
Genk | 2 : 2 (4:2 p) | Podgorica Budućnost | 2 : 0 | 0 : 2 (la) |
SønderjyskE | 4 : 3 | Strømsgodset | 2 : 1 | 2 : 2 (la) |
- Märkused
- C Mängude järjestus muutus pärast loosimist.
Mängud
Trnava Spartak võitis kokkuvõttes 3:1.
Minski Dinamo võitis kokkuvõttes 2:1.
Lubini Zagłębie | 0 : 0 (lisaajal) | Partizan |
---|---|---|
Protokoll | ||
Penaltid | ||
Janus Guldan Todorovski Woźniak Vlasko | 4 : 3 | Brašanac Ilić Đuričković Janković Mihajlović |
Kokkuvõttes 0:0. Lubini Zagłębie võitis penaltitega 4:3.
Vojvodina võitis kokkuvõttes 3:1.
Maccabi Haifa | 1 : 1 | Nõmme Kalju FC |
---|---|---|
Vermouth 70' | Protokoll | Toomet 47' |
Netanya Stadium, Netanya[märkus 35][31] Pealtvaatajaid: 6500[30] Kohtunik: Svein-Erik Edvartsen (Norra) |
Nõmme Kalju FC | 1 : 1 (lisaajal) | Maccabi Haifa |
---|---|---|
Neemelo 90' | Protokoll | Rukavytsya 34' (pen) |
Penaltid | ||
Uggè Sidorenkov Purje Wakui Subbotin | 5 : 3 | Obraniak Rukavytsya Zenati Menachem |
Kokkuvõttes 2:2. Nõmme Kalju võitis penaltitega 5:3.
Brøndby | 0 : 1 (lisaajal) | Hibernian |
---|---|---|
Protokoll | Gray 62' | |
Penaltid | ||
Larsson Nørgaard Stückler Wilczek Holst | 5 : 3 | McGinn Hanlon Holt Boyle |
Kokkuvõttes 1:1. Brøndby võitis penaltitega 5:3.
Domžale võitis kokkuvõttes 3:2.
Kukësi | 1 : 4 | Viini Austria |
---|---|---|
Hallaçi 78' | Protokoll | Kayode 16', 58' Holzhauser 67' Martschinko 90+4' |
Elbasan Arena, Elbasan[märkus 19] Pealtvaatajaid: 1580[30] Kohtunik: Vilhjálmur Alvar Þórarinsson (Island) |
Viini Austria võitis kokkuvõttes 5:1.
Gabala võitis kokkuvõttes 4:1.
HJK võitis kokkuvõttes 2:1.
Lokomotiva võitis kokkuvõttes 4:1.
Shkëndija võitis kokkuvõttes 1:0.
Grasshopper võitis kokkuvõttes 5:4.
Midtjylland võitis kokkuvõttes 5:2.
Osmanlıspor võitis kokkuvõttes 7:2.
PAS Giannina võitis kokkuvõttes 4:3.
Birkirkara võitis kokkuvõttes 2:1.
Kokkuvõttes 1:1. Maribor võitis võõrsil löödud väravatega.
IFK Göteborg võitis kokkuvõttes 3:0.
Jelgava võitis kokkuvõttes 3:0.
Omonia | 3 : 2 | Beitar Jerusalem |
---|---|---|
Agayev 26' Sheridan 45+3' (pen) Roushias 81' | Protokoll | Atzili 17', 45' (pen) |
Kokkuvõttes 3:3. Beitar Jerusalem võitis võõrsil löödud väravatega.
Mödlingi Admira Wacker võitis kokkuvõttes 3:0.
Aberdeen võitis kokkuvõttes 4:0.
Cork City võitis kokkuvõttes 2:1.
Maccabi Tel Aviv võitis kokkuvõttes 3:2.
Zhodino Torpedo-BelAZ võitis kokkuvõttes 3:1.
Spliti Hajduk võitis kokkuvõttes 4:3.
Videoton | 2 : 0 | Čukarički |
---|---|---|
Bódi 58' Suljić 90+2' | Protokoll |
Pancho Arena, Felcsút[märkus 14] Pealtvaatajaid: 1858[30] Kohtunik: Mads-Kristoffer Kristoffersen (Taani) |
Videoton võitis kokkuvõttes 3:1.
Cliftonville | 2 : 3 | AEK Larnaca |
---|---|---|
McGuinness 18' J. Donnelly 50' | Protokoll | Tričkovski 59' Charalambous 64' Joan Tomàs 77' |
AEK Larnaca | 2 : 0 | Cliftonville |
---|---|---|
Boljević 45' Joan Tomàs 48' | Protokoll |
Antonis Papadopoulos Stadium, Larnaca[märkus 12] Pealtvaatajaid: 2112[30] Kohtunik: Tihomir Pejin (Horvaatia) |
AEK Larnaca võitis kokkuvõttes 5:2.
AIK võitis kokkuvõttes 2:0.
Kokkuvõttes 3:3. Praha Slavia võõrsil löödud väravatega.
Podgorica Budućnost | 2 : 0 (lisaajal) | Genk |
---|---|---|
Đalović 1' Raičković 40' | Protokoll | |
Penaltid | ||
Radunović Raspopović Đalović Mirković | 2 : 4 | Buffel Heynen Samatta Wouters |
Kokkuvõttes 2:2. Genk võitis penaltitega 4:2.
SønderjyskE võitis kokkuvõttes 4:3.
Kolmas kvalifikatsiooniring
Asetused
Teises kvalifikatsiooniringis mängis kokku 58 meeskonda: 25 meeskonda kes liitusid selles ringis, ning 33 võitjat esimesest kvalifikatsiooniringist. Loosimine toimus 15. juuli 2016.[7][33](Märkus: igale meeskonnale määrati UEFA poolt eelnevalt numbrid, et kõik kümne meeskonnaga grupi loosid saaks toimuda ühe korraga ja teised kaheteistkümne meeskonnaga grupid teisel korral.)
1. grupp | 2. grupp | 3. grupp | |||
---|---|---|---|---|---|
Asetusega | Asetuseta | Asetusega | Asetuseta | Asetusega | Asetuseta |
Saint-Étienne (1) | AEK Larnaca† (6) | AZ (1) | Jelgava† (7) | Lille (1) | FC Oleksandriya (7) |
4. grupp | 5. grupp | ||||
Asetusega | Asetuseta | Asetusega | Asetuseta | ||
Genk† (1) | Shkëndija† (7) | Gent (1) | Grasshopper† (7) |
- Märkused
- †Kolmanda kvalifikatsiooniringi võitjad, kes polnud veel loosi ajaks teada. Meeskonnad kaldkirjas alistasid endast suurema koefitsientiga meeskonna teises kvalifikatsiooniringis, ning seega võtsid kolmandas kvalifikatsiooniringi loosimises alistatud vastase koefitsienti.
Kokkuvõte
Esimesed mängud mängiti 28. juulil, ning teised mängud mängiti 3. ja 4. augustil 2016.
Meeskond 1 | Kokku | Meeskond 2 | 1. mäng | 2. mäng |
---|---|---|---|---|
Lokomotiva | 3 : 2 | Poltava Vorskla | 0 : 0 | 3 : 2 |
Saint-Étienne | 1 : 0 | AEK Athens | 0 : 0 | 1 : 0 |
AEK Larnaca | 2 : 1 | Moskva Spartak | 1 : 1 | 1 : 0 |
Târgu Jiu Pandurii | 2 : 5 | Maccabi Tel Aviv | 1 : 3 | 1 : 2 |
Vojvodina | 3 : 1 | Minski Dinamo | 1 : 1 | 2 : 0 |
Lubini Zagłębie | 2 : 3 | SønderjyskE | 1 : 2 | 1 : 1 |
Luzern | 1 : 4 | Sassuolo | 1 : 1 | 0 : 3 |
Praha Slavia | 1 : 1 (v) | Rio Ave | 0 : 0 | 1 : 1 |
Birkirkara | 1 : 6 | Krasnodar | 0 : 3 | 1 : 3 |
AZ | 3 : 1 | PAS Giannina | 1 : 0 | 2 : 1 |
Jelgava | 1 : 4 | Beitar Jerusalem | 1 : 1 | 0 : 3 |
Viini Austria | 1 : 1 (5:4 p) | Trnava Spartak | 0 : 1 | 1 : 0 (la) |
Panathinaikόs | 3 : 0D | AIK | 1 : 0 | 2 : 0 |
Osmanlıspor | 3 : 0 | Nõmme Kalju FC | 1 : 0 | 2 : 0 |
Aberdeen | 1 : 2 | Maribor | 1 : 1 | 0 : 1 |
Lille | 1 : 2 | Gabala | 1 : 1 | 0 : 1 |
FC Oleksandriya | 1 : 6 | Spliti Hajduk | 0 : 3 | 1 : 3 |
Hertha BSC | 2 : 3 | Brøndby | 1 : 0 | 1 : 3 |
İstanbul Başakşehir | 2 : 2 (v) | Rijeka | 0 : 0 | 2 : 2 |
Almelo Heracles | 1 : 1 (v) | Arouca | 1 : 1 | 0 : 0 |
Zhodino Torpedo-BelAZ | 0 : 3 | Viini Rapid | 0 : 0 | 0 : 3 |
Genk | 3 : 1 | Cork City | 1 : 0 | 2 : 1 |
Shkëndija | 2 : 1 | Mladá Boleslav | 2 : 0 | 0 : 1 |
Domžale | 2 : 4D | West Ham United | 2 : 1 | 0 : 3 |
Videoton | 1 : 2 | Midtjylland | 0 : 1 | 1 : 1 (la) |
IFK Göteborg | 3 : 2 | HJK | 1 : 2 | 2 : 0 |
Mödlingi Admira Wacker | 1 : 4 | Libereci Slovan | 1 : 2 | 0 : 2 |
Gent | 5 : 0 | Constanța Viitorul | 5 : 0 | 0 : 0 |
Grasshopper | 5 : 4 | Apollon Limassol | 2 : 1 | 3 : 3 (la) |
- Märkused
- D Mängude järjestus muutus pärast loosimist.
Mängud
Lokomotiva võitis kokkuvõttes 3:2.
Saint-Étienne võitis kokkuvõttes 1:0.
AEK Larnaca | 1 : 1 | Moskva Spartak |
---|---|---|
Alves 65' | Protokoll | Ananidze 38' |
Antonis Papadopoulose staadion, Larnaca[märkus 12] Pealtvaatajaid: 4323[34] Kohtunik: Alejandro Hernández Hernández (Hispaania) |
AEK Larnaca võitis kokkuvõttes 2:1.
Târgu Jiu Pandurii | 1 : 3 | Maccabi Tel Aviv |
---|---|---|
Herea 30' | Protokoll | Ben Haim II 7' Igiebor 49' Micha 77' |
Stadionul Municipal, Drobeta-Turnu Severin[märkus 38][35][36] Pealtvaatajaid: 4058[34] Kohtunik: Serhiy Boyko (Ukraina) |
Maccabi Tel Aviv võitis kokkuvõttes 5:2.
Minski Dinamo | 0 : 2 | Vojvodina |
---|---|---|
Protokoll | Babić 32' Antić 81' |
Regional Sport Complex Brestsky, Brest[märkus 39] Pealtvaatajaid: 7500[34] Kohtunik: Sébastien Delferière (Belgia) |
Vojvodina võitis kokkuvõttes 3:1.
SønderjyskE võitis kokkuvõttes 3:2.
Sassuolo võitis kokkuvõttes 4:1.
Kokkuvõttes 1:1. Praha Slavia võitis võõrsil löödud väravatega.
Krasnodar võitis kokkuvõttes 6:1.
PAS Giannina | 1 : 2 | AZ |
---|---|---|
Conde 9' | Protokoll | Dabney 29' Luckassen 36' |
Peristeri staadion, Peristeri[märkus 40] Pealtvaatajaid: 3373[34] Kohtunik: Robert Schörgenhofer (Austria) |
AZ võitis kokkuvõttes 3:1.
Beitar Jerusalem võitis kokkuvõttes 4:1.
Kokkuvõttes 1:1. Viini Austria võitis penaltitega 5:4.
Panathinaikόs võitis kokkuvõttes 3:0.
Osmanlıspor võitis kokkuvõttes 3:0.
Maribor võitis kokkuvõttes 2:1.
Lille | 1 : 1 | Gabala |
---|---|---|
Mendes 47' | Protokoll | Vernydub 13' |
Lille Métropole staadion, Villeneuve-d'Ascq[märkus 42][37] Pealtvaatajaid: 8265[34] Kohtunik: Daniel Stefański (Poola) |
Gabala võitis kokkuvõttes 2:1.
Spliti Hajduk võitis kokkuvõttes 6:1.
Hertha BSC | 1 : 0 | Brøndby |
---|---|---|
Ibišević 28' | Protokoll |
Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark, Berliin[märkus 43][38] Pealtvaatajaid: 18 454[34] Kohtunik: Kevin Blom (Holland) |
Brøndby võitis kokkuvõttes 3:2.
Kokkuvõttes 2:2. İstanbul Başakşehir võitis võõrsil löödud väravatega.
Kokkuvõttes 1:1. Arouca võitis võõrsil löödud väravatega.
Viini Rapid võitis kokkuvõttes 3:0.
Genk võitis kokkuvõttes 3:1.
Mladá Boleslav | 1 : 0 | Shkëndija |
---|---|---|
Magera 82' | Protokoll |
Mladá Boleslavi linnastaadion, Mladá Boleslav Pealtvaatajaid: 3528[34] Kohtunik: Simon Lee Evans (Wales) |
Shkëndija võitis kokkuvõttes 2:1.
West Ham United võitis kokkuvõttes 4:2.
Midtjylland võitis kokkuvõttes 2:1.
IFK Göteborg võitis kokkuvõttes 3:2.
Libereci Slovan võitis kokkuvõttes 4:1.
Gent võitis kokkuvõttes 5:0.
Apollon Limassol | 3 : 3 (lisaajal) | Grasshopper |
---|---|---|
Paulo Vinícius 73' Papoulis 87' Guié Guié 101' | Protokoll | Andersen 77' Caio 103' Gjorgjev 120+1' |
Grasshopper võitis kokkuvõttes 5:4.
Väljalangemismängude ring
Asetused
Väljalangemismängude ringis mängis kokku 44 meeskonda: 29 võitjat esimesest kvalifikatsiooniringist, ning 15 kaotajat UEFA Meistrite Liiga 2016/17 kolmandast kvalifikatsiooniringist. Loosimine toimus 5. augustil 2016.[9][41](Märkus: igale meeskonnale määrati UEFA poolt eelnevalt numbrid, et kõik kümne meeskonnaga grupi loosid saaks toimuda ühe korraga ja teised kaheteistkümne meeskonnaga grupid teisel korral.)
1. grupp | 2. grupp | ||
---|---|---|---|
Asetusega | Asetuseta | Asetusega | Asetuseta |
OlympiakósML (2) | AstanaML (6) | AZ† (1) | RosenborgML (7) |
3. grupp | 4. grupp | ||
Asetusega | Asetuseta | Asetusega | Asetuseta |
Anderlecht† (1) | Giurgiu AstraML (11) | Donetski ŠahtarML (1) | Spliti Hajduk† (12) |
- Märkused
- †Meistrite Liiga kolmas kvalifikatsiooniringi kaotajad.
- MLKolmanda kvalifikatsiooniringi võitjad.
Kokkuvõte
Esimesed mängud mängiti 17. ja 18. augustil, ning teised mängud mängiti 25. augustil 2016.
Meeskond 1 | Kokku | Meeskond 2 | 1. mäng | 2. mäng |
---|---|---|---|---|
Astana | 4 : 2 | Borissovi BATE | 2 : 0 | 2 : 2 |
Arouca | 1 : 3 | Olympiakós | 0 : 1 | 1 : 2 (la) |
Midtjylland | 0 : 3 | Osmanlıspor | 0 : 1 | 0 : 2 |
Trenčín | 2 : 4 | Viini Rapid | 0 : 4 | 2 : 0 |
Lokomotiva | 2 : 4 | Genk | 2 : 2 | 0 : 2 |
AEK Larnaca | 0 : 4 | Libereci Slovan | 0 : 1 | 0 : 3 |
Thbilisi Dinamo | 0 : 5 | PAOK | 0 : 3 | 0 : 2 |
Viini Austria | 4 : 2 | Rosenborg | 2 : 1 | 2 : 1 |
Beitar Jerusalem | 1 : 2 | Saint-Étienne | 1 : 2 | 0 : 0 |
Vojvodina | 0 : 3 | AZ | 0 : 3 | 0 : 0 |
Gabala | 3 : 2E | Maribor | 3 : 1 | 0 : 1 |
Praha Slavia | 0 : 6 | Anderlecht | 0 : 3 | 0 : 3 |
Giurgiu Astra | 2 : 1 | West Ham United | 1 : 1 | 1 : 0 |
Fenerbahçe | 5 : 0 | Grasshopper | 3 : 0 | 2 : 0 |
Panathinaikόs | 4 : 1E | Brøndby | 3 : 0 | 1 : 1 |
Krasnodar | 4 : 0 | Tirana Partizani | 4 : 0 | 0 : 0 |
Gent | 6 : 1 | Shkëndija | 2 : 1 | 4 : 0 |
İstanbul Başakşehir | 1 : 4 | Donetski Šahtar | 1 : 2 | 0 : 2 |
SønderjyskE | 2 : 3 | Praha Sparta | 0 : 0 | 2 : 3 |
Sassuolo | 4 : 1 | Belgradi Crvena Zvezda | 3 : 0 | 1 : 1 |
IFK Göteborg | 1 : 3 | Garabahh | 1 : 0 | 0 : 3 |
Maccabi Tel Aviv | 3 : 3 (4:3 p) | Spliti Hajduk | 2 : 1 | 1 : 2 (la) |
- Märkused
- E Mängude järjestus muutus pärast loosimist.
Mängud
Astana võitis kokkuvõttes 4:2.
Olympiakós võitis kokkuvõttes 3:1.
Osmanlıspor võitis kokkuvõttes 3:0.
Viini Rapid võitis kokkuvõttes 4:2.
Genk võitis kokkuvõttes 4:2.
AEK Larnaca | 0 : 1 | Libereci Slovan |
---|---|---|
Protokoll | Coufal 29' |
Antonis Papadopoulos Stadium, Larnaca[märkus 12] Pealtvaatajaid: 4645[42] Kohtunik: Ruddy Buquet (Prantsusmaa) |
Libereci Slovan võitis kokkuvõttes 4:0.
PAOK võitis kokkuvõttes 5:0.
Viini Austria võitis kokkuvõttes 4:2.
Saint-Étienne võitis kokkuvõttes 2:1.
AZ võitis kokkuvõttes 3:0.
Gabala võitis kokkuvõttes 3:2.
Anderlecht | 3 : 0 | Praha Slavia |
---|---|---|
Tielemans 22' (pen) Teodorczyk 40' (pen) Heylen 61' | Protokoll |
Constant Vanden Stock Stadium, Anderlecht Pealtvaatajaid: 13 075[42] Kohtunik: Anthony Taylor (Inglismaa) |
Anderlecht võitis kokkuvõttes 6:0.
Giurgiu Astra võitis kokkuvõttes 2:1.
Fenerbahçe võitis kokkuvõttes 5:0.
Panathinaikόs võitis kokkuvõttes 4:1.
Krasnodar | 4 : 0 | Tirana Partizani |
---|---|---|
Joãozinho 18' (pen) Smolov 27' Jędrzejczyk 45' Krasniqi 73' (ov) | Protokoll |
Krasnodar võitis kokkuvõttes 4:0.
Gent võitis kokkuvõttes 6:1.
İstanbul Başakşehir | 1 : 2 | Donetski Šahtar |
---|---|---|
Belözoğlu 56' (pen) | Protokoll | Cikalleshi 24' (ov) Kovalenko 41' |
Donetski Šahtar võitis kokkuvõttes 4:1.
Praha Sparta võitis kokkuvõttes 3:2.
Sassuolo võitis kokkuvõttes 4:1.
Karabahh | 3 : 0 | IFK Göteborg |
---|---|---|
Sadygov 19' Muarem 26' Quintana 51' | Protokoll |
Tofiq Bahramov Republican Stadium, Bakuu[märkus 50] Pealtvaatajaid: 25 500[42] Kohtunik: Vladislav Bezborodov (Venemaa) |
Karabahh võitis kokkuvõttes 3:1.
Spliti Hajduk | 2 : 1 (lisaajal) | Maccabi Tel Aviv |
---|---|---|
Ćosić 40', 59' | Protokoll | Scarione 52' |
Penaltid | ||
Vlašić Tudor Ohandza Gentsoglou Sušić Ćosić | 3 : 4 | Yitzhaki Ben Haim I Scarione Sá Medunjanin Rikan |
Kokkuvõttes 3:3. Maccabi Tel Aviv võitis penaltitega 4:3.
Parimad väravakütid
Kvalifikatsiooni faasis ja väljalangemismängude ringis löödi kokku 626 väravat 263 mängus, mis teeb keskmiselt 2,38 väravat mängu kohta.[43]
Koht | Mängija | Meeskond | Väravaid | Mänguminuteid |
---|---|---|---|---|
1. | Teemu Pukki | Brøndby | 6 | 613 |
Mirko Marić | Lokomotiva | 6 | 661 | |
Ivan Tričkovski | AEK Larnaca | 6 | 695 | |
4. | Kalifa Coulibaly | Gent | 5 | 255 |
Domenico Berardi | Sassuolo | 5 | 303 | |
Theo Lewis Weeks | Gabala | 5 | 695 |
Allikas:[44]
Märkused
Viited
Välislingid
- UEFA Euroopa Liiga (ametlik koduleht)